VIDEO | Nejmar refuzoi të festonte, Mbape nuk i mban dot nervat

PSG e ka nisur sezonin e ri me një trofe, duke mposhtur 2 – 1 Ren…

10 lojtarët U-21 më të shtrenjtë, De Ligt është i treti

Mathijs De Ligt është blerja më e fundit me Juventusit dhe padiskutim transferimi më i bujshëm…

Mbape jep sinjale largimi nga PSG, lëshon deklaratën bombë!

Skuadra e PSG-së ka investuar shuma të çmendura vitet e fundit, duke sjellë në kryeqytetin francez…

Parakalon Mesin dhe CR7, rekordit të Mbapesë i afrohet vetëm fenomeni

Kilian Mbape është kthyer në fenomenin më të ri të botës së futbollit. Futbollisti 20-vjeçar nuk…

VIDEO | Njeriu i rekordeve, Mbape zyrtarisht mister “100”

Kilian Mbape nuk është aspak një futbollit normal. Sulmuesi 20-vjeçar ka shënuar sonte golin e 100…

Mbape për faqe të zezë, kjo statistikë do t’u habisë

Franca luajti një ndër ndeshjet më të dobëta të dobëta të viteve të fundit në transfertën…

Mesi e Mbape s’kanë konkurrencë, 5 ndeshje vendosin fatin e “Këpucës së Artë”

Lionel Mesi dhe Kilian Mbape janë dy lojtarët me numrin më të madh të golave gjatë…

“Ekip pa karakter!”, PSG nuk e fal dhe kryqëzon Mbapen

PSG u shkatërrua 5-1 nga skuadra e Lilës dhe kjo humbje ishte më e thella në…

280 milionë € nga Reali për Mbape? Shpërthen ish-sulmuesi i njohur: Çmenduri!

Ish-futbollisti i Barcelonës, braziliani Rivaldo ka thënë fjalën e tij sa i takon çmimit të Kilian…

Operacioni “Mbape”, 240 milionë euro për kartonin e yllit francez

Vetëm 20-vjeç dhe Mbape është në majën e botës. Sulmuesi francez ka shënuar 31 gola në…

VIDEO | Javë “horror” për Mbape, 3 gjeste të shëmtuara në pak ditë

Kilian Mbape është padyshim e ardhmja e futbollit botëror. Futbollisti 20-vjeçar nuk duket se konkurrencë për…

VIDEO | Simulim qesharak nga Mbape, në Francë kanë mbetur të habitur

Kilian Mbape shënoi një ndër golat e PSG-së në fitoren e këtyre të fundit ndaj Olimpikut…

Tuhel: PSG s’ka histori në Champions, ja pse më mahnit Mbape

Tomas Tuhel ka folur para gazetarëve në daljen për shtyp që i paraprin takimit të nesërm…

Fenomeni Mbape mrekullon Francën, thyen rekordin 37-vjeçar

Dopieta ndaj Nimes i shërbeu Kilian Mbapes për të kapur kuotën e 50 golave në “Ligue…

Mbape i “përbindshëm”, barazon rekordin e pesë legjendave në moshën 20-vjeçare

Kilian Mbape është futbollisti më premtues në futbollin europian dhe në grupmoshën e tij konkurrenca për…

Solidaritet për Emiliano Salën, Rabio dhe Mbape habisin me donacionet e majme

Fushata për mbledhjen e fondeve për rinisjen e kërkimeve për futbollistin Emiliano Sala rezultoi e suksesshme.…

Ronaldo jashtë garës për “këpucën e artë”, Mesi e Mbape të pakapshëm

Lionel Mesi vazhdon të “marshojë” drejt trofeut “këpucës së artë”. “Pleshti” ka qenë golashënuesi më i…

Mbape mesazh Realit: Jam i lumtur këtu, por të ardhmes nuk i dihet

Kilian Mbape ishte autori i një triplete në takimin e deshëm midis PSG-së dhe Guingamp, që…

Mbape pa konkurrencë nga moshatarët, vetëm një anglez në “horizont”

Kilian Mbape është vetëm 19 vjeç, por pavarësisht moshës së re, djaloshi nga rrethinat e Parisit…

Mesi dhe Nejmar bien nga “froni”, njihuni me lojtarin më të shtrenjtë në planet

Sajti i njohur i industrisë së futbollit, “transfermarkt.com”, ka bërë përditësimin më të fundit të vlerës…

Mbape flet hapur: I vetmi futbollist që më ka impresionuar është…

Kilian Mbape është pa diskutim një prej lojtarëve, nga i cili në vitet e ardhshme do…

Prindërit i vënë fëmijës emrin “Grizman Mbape”, ndërhyn shteti francez

Një çift francez i fiksuar mbas futbollit ka tronditur opinionin francez me emrin e çuditshëm që…

Liverpuli duhet të frikësohet, PSG “armatoset” para ndeshjes

Synimi kryesor i PSG-së këtë edicion është suksesi në Champions, pasi në Ligue 1 llogaritë janë…

48 orë ankth te PSG, sytë nga dyshja Nejmar-Mbape

Braziliani Nejmar dhe Kilian Mbape janë dy lojtarët më të shtrenjtë në historinë e futbollit, por…

Futbollisti perfekt? Mbape jep një përgjigje origjinale

Kilian Mbape është një ndër futbollistët më të famshëm në planet edhe pse sulmuesi i talentuar…

Klauzola e frikshme e Mbapes, PSG mori masa për vdekjen e lojtarit

Transferimi i Kilian Mbapes nga Monako te PSG-ja në verën e 2017-ës mbetet transferta e dytë…

Nejmar u ble për 222 milionë euro? PSG ka paguar më shumë!

“Football Leaks” po shkakton “furtunë” në futbollin botëror, pasi po publikon dokumente sekret, të cilat mund…

“Mbape dhe Nejmar janë pasardhësit e Mesit e Ronaldos”

Kristiano Ronaldo dhe Leo Mesi. Ky ka qenë dueli i viteve të fundit. argjentinasi dhe Portugezi…

VIDEO | “Profesor” Nejmari leksione për Kilian Mbape  

Nejmar dhe Mbape janë dy lojtarët që prej tyre në Paris presin shumë. Të dy janë…

Mbape në stol për arsye disiplinore, e konfirmon trajneri

Mund të jesh kampion bote, mund të jesh lojtari më i mirë i skuadrës, mund të…

VIDEO | Mbape “mbreti” i Europës, PSG kap rekordin historik

PSG-së i mjafton një gol i Kilian Mbape i ardhur nga stoli dhe realizimi i Draksler…

Askush si Mbape në Europë, 19-vjeçari protagonist absolut

Kilian Mbape dha kontributin e tij edhe në ndeshjen e fundit të PSG-së. Sulmuesi shënoi golin…

Sekretet e Mbapes: Respekt, përulësi dhe dritë

Kilian Mbape bëhet futbollisti i katërt në botë që arrin të marrë faqen e parë të…

Ish-drejtori zbulon sekretin: Mbape dëshironte Barçën, Bartomeu zgjodhi Dembelen

Zhozep Maria Mingueja, një ish-funksionar i klubit të Barcelonës ka zbuluar disa nga prapaskenat e merkatos…

VIDEO | PSG “dërrmon” Lionin, “jashtëtokësori” Mbape shkruan historinë

PSG është një makineri e pandalshme në Francë! Kampionët në fuqi kanë marrë fitoren e 9-të…

Murinjo dhe Pep bashkojnë forcat, armiku është…“The Sun”

Pep Guardiola dhe Zhoze Murinjo janë dy trajnerë që ngjasojnë shumë pak me njëri tjetrin. Por,…

Mbape gati për Tuhel, PSG vendos një rekord 58-vjeçar

PSG është një skuadër e frikshme në Francë dhe diferenca me pjesën tjetër të skuadrave janë…

Pele: Privilegj të ju shoh ju të dyve të luani

Legjenda Pele është 77 vjeç dhe rrallë angazhohet në aktivitetet sportive. Braziliani është një nga lojtarët…

Mesi barazon Raul, por Mbape “i rrëmben” një rekord

Gjithmonë Lionel Mesi. Ylli i Bracelonës vendos një tjetër primat në karrierën e tij dhe në…

Video | Federata s’ka mëshirë për Mbapenë, pezullim pas reagimit të dhunshëm

Kilian Mbape u ndëshkua me të kuqe për herë të parë në karrierën e tij gjatë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online