Vazhdojnë “bastisjet” tek Ajaksi, Solskjaer kërkon një sulmues

Bastisjet tek Ajaksi s’kanë të ndalur. Pas largimeve të Matis De Ligt, Frenki De Jong po…

VIDEO | Festa i takon Junajtid, i riu Maldini e dreqos në fund

Mançester Junajtid dhe Milan zhvilluan një takim miqësor në Uells në kuadër të turneut “International Champions…

Lukaku tek Inter? Veprimi i Solskjaer “i vë vulën”

Mançester Junajtid ka bërë të ditur listën e të grumbulluarve për takimin miqësor ndaj norvegjezëve të…

Drejtuesit e Lilës nuk ngopen lehtë, refuzojnë 80 milionë euro

Presidenti i Lilës Gerard Lopez ka refuzuar një ofertë të çmendur për kartonin e sulmuesit anësor…

Ofertë rekord për yllin e Lilës, gati transferimi i bujshëm

Sulmuesi i Lilës, Nikolas Pepe, po numëron ditët e fundit si pjesë e klubit francez. Lojtari…

Ofertë 55 milionë euro nga Junajtid, kërkohet mesfushori goleador

Mançester Junajtid ia ka dalë të mbyllë me sukses negociatat për kartonin e mbrojtësit Herri Meguajër…

Leister nuk “lëshon pe”, Meguajër shitet për shumën rekord

Klubi anglez nuk ka pranuar të ulë çmimin e lojtarit

Triumf për “djajtë” e Solskjaer, një 17-vjeçar ndëshkon Interin

Mançester Junajtid dhe Inter kanë zhvilluar një ndeshje miqësore në Singaporin e largët. Në fund festa…

Roxhers kërcënon blerësit: Meguajër ikën me kushtet tona

Mançester Junajtid po kërkon me çdo kusht të transferojë mbrojtësin e Lestër Siti, Herri Meguajër. Futbollisti…

Gjithmonë e më pak oferta, dilemat për Hysajn vazhdojnë

Është bërë e qartë prej disa muajsh që e ardhmja e Elseid Hysajt nuk do të…

Raiola: Pogba s’ka faj, në fund do kënaqet çdo palë

Pol Pogba nuk i ndahet idesë se dëshiron të largohet nga Junajtid. Në lidhje me këtë…

ZYRTARE | Kontrata e jetës, Ander Herrera kap “jackpot”-in në Francë

Është zyrtare. Ander Herrera është lojtari më i ri i PSG. Mesfushori spanjoll do të jetë…

Dështon transferimi i Uan-Bisakës, Solskjaer kërkon talentin e PSV-së

Mancester Junajtid është futur në merkato për një mbrojtës të djathtë. Eshli Jang është në vitin…

Interes i paparë për Rodrin, katër klube në negociata

Largimi i Rodrigo Hernandez (Rodri), nga Atletiko Madrid është vetëm çështje kohe. Mesfushorit shtatlartë i ka…

25 milionë paundë për mesfushorin anglez, Junajtid godet sërish

Mançester Junajtid pritet të investojë shuma rekord në këtë merkato, por “djajtë e kuq” nuk po…

ZYRTARE | Man Utd hap merkaton, njihuni me talentin uellsian

Mançester Junajtid ka hapur serinë e blerjeve për këtë merkato vere. Futbollisti i parë që firmos…

“Ai është 0 nga futbolli”, Van Gal kritikon kreun e Mançester Junajtid

Luis Van Gaal nuk i ka kursyer kritikat për administratorin e Mançester Junajtid, Ed Uduard. Sipas…

Rabio nuk shkon në Serie A, firmos me gjigantin anglez

Gjigantët e Premier Ligës, Mançester Junajtid kanë nisur bisedimet me me mesfushorin e PSG-së, Adrien Rabio.…

Çmenduria e Realit, ofron tre lojtarë për Pol Pogba

Mesfushori francez, Pol Pogba, me shumë gjasa do të jetë një nga përforcimet më të bujshme…

VIDEO | Nokauti nga Fil Bardsli dhe fundi i karrierës, rrëfehet Uejn Runi

Uejn Runi mori pjesë në një emision radiofonik, ku ishte i ftuar nga promotori me famë…

VIDEO | Rikthim në kohët e vjetra, Solskjaer e Bekam “show” në miqësore

Ish-lojtarë të Mançester Junajtid dhe Bajernit të Mynihut u mblodhën sot në stadiumin “Old Trafford” për…

Barça “peshkon” talente, gati oferta për 18-vjeçarin e Junajtid

Barcelona ka një nga akademitë më të mira të futbollit, “La Masia”, megjithatë, kjo gjë nuk…

Aleksis Sançez pranë rikthimit në Itali, agjenti takohet me dy drejtues klubesh

Aventura e Aleksis Sançez te Mançester Junajtid ka rezultuar një dështim i paimagjinueshëm. Sulmuesi kilian u…

Solskjaer nuk përmbahet: Humbje dhe sezon turpërues, verë e “nxehtë” na pret!

Ole Gunar Solskjaer ka folur për Sky Sport pas humbjes turpëruese në “Old Trafford” 2-0 ndaj…

Solskjaer: Disa futbollistë luajtën ndeshjen e fundit, nuk e meritojmë Champions-in

Mançester Junajtid i dha fund luftës për një vend në Champions League me barazimin e sotëm…

VIDEO | Junajtid i thotë lamtumirë Champions-it, Çelsi gati për finalen e fundit

Mançester Junajtid është zyrtarisht jashtë garës për një Champions League. “Djajtë e Kuq” nuk shkuan dot…

O’shei merr vendimin, në fundjavë luan ndeshjen të fundit e karrierës

Futbollisti irlandez Xhon O’Shei do të varë këpucët në gozhdë këtë të dielë në ndeshjen ku…

Solskjaer i përvishet sulmuesit, kontrata e re e ka bërë dembel

Barazimi i Mançester Junajtid me Çelsin nuk ka kaluar pa tension në dhomat e zhveshjes së…

Beili mbyll sezonin, në Francë e prekin krahëhapur

“Mançester Junajtid do duhet t’i mbyllë tri ndeshjet e mbetura të Premier League pa mbrojtësin Erik…

VIDEO | Junajtid i thotë lamtumirë Champions-it, barazim i artë për Çelsin

Mançester Junajtid nuk ia ka dalë të mposhtë në “Old Trafford” vizitorët e Çelsit. Takimi midis…

Guardiola: S’ka kohë për festë, Liverpuli nuk do gabojë

Mançester Siti është shumë pranë të shpallurit kampion për të dytin vit radhazi i kampionatit anglez.…

Statistikë historike, “Old Trafford” kthehet në fortesën e…Guardiolës

Pep Guardiola është një emër që do mbahet mend gjatë nga tifozët e Mançester Junajtid. Vite…

Solskjaer: Siti ka vendosur një standard, kemi diferenca në cilësi

Në ndryshim nga humbja e fundjavës ndaj Evertonit, Ole Gunar Solskjaer, nuk kritikoi lojtarët e tij…

VIDEO | Fitore me aromë titulli, Siti nuk e lëshon “fronin” e Anglisë

Mançester Siti i afrohet gjithnjë e më shumë titullit kampion. Djemtë e Pep Guardiolës mundën 2…

VIDEO | Siti i afrohet titullit kampion, Silva dhe Sane nxjerrin nokaut Junajtid

Mançester Siti ka zhbllokuar derbin kundër Junajtid falë një goli fantastik nga portugezi Bernardo Silva që…

VIDEO | Solskjaer “thumbon” Nevill: S’është e lehtë të menaxhosh

Geri Nevill dhe Ole Gunar Solskjaer kanë formuar një miqësi tepër të ngushtë falë 11 viteve…

Solskjaer shpërthen: Unë do të jem këtu, shumë të tjerë jo

“Muaji i mjaltit” ka mbaruar midis Ole Gunar Solskjaer dhe lojtarëve të Mançester Junajtid. Humbja me…

Solskjaer i sinqertë: Nuk ka revolucion, s’mund të blejmë 7 lojtarë

Ole Gunar Solskjaer ka folur për herë të parë në lidhje me planet e merkatos së…

Murinjo: Ja ku gaboi Solskjaer, Mesi “të vret” në atë lloj situate  

Zhoze Murinjo ka gjetur një mënyrë perfekte për të kaluar kohën tani që është pa ekip.…

Solskjaer: Mesi tjetër nivel, ai bëri diferencën

Ole Gunar Solskjaer nuk i kurseu lëvdatat për Lionel Mesin dhe klubin e Barcelonës në përfundim…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online