VIDEO | Siti i afrohet titullit kampion, Silva dhe Sane nxjerrin nokaut Junajtid

0

Mançester Siti ka zhbllokuar derbin kundër Junajtid falë një goli fantastik nga portugezi Bernardo Silva që vlen shumë më shumë se vetëm tri pikë.

Pas një pjese të parë të barabartë, djemtë e Guardiolës janë kthyer më të karikuar se kurrë në fraksionin e dytë të lojës dhe rastet e vazhdueshme u shpërblyen më në fund në minutën e 53-të. Pak minut më vonë Sane shënon të dytin për Sitin.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.