Gjici: E parandieja këtë short, por kujdes nga euforia

Safet Gjici ka mbetur i kënaqur nga shorti në Champions League, ku në turin e dytë…

Gjoka i matur: Sherifi, miliona e eksperiencë

Kukësi ka peshkuar Sherifin e Tiraspolit në turin e dytë kualifikues në Champions League dhe në…

Kukësi përballet me kampionët e Moldavisë

Klubi kampion i Shqipërisë, Kukësi, ka mësuar rivalin e vet në debutimin historik në kualifikueset e…

Kukësi gjen pasuesin e Allës, nesër firmos Serran

Kampionët nisin merkaton nga mbrojtja, duke afruar spanjollin Serran, lojtar me shumë eksperiencë Jurgen Zela Verilindorët…

Zyrtare, Zeqiri kthehet te Kukësi

Hair Zeqiri është zyrtarisht një futbollist i Kukësit. Burime nga klubi kuksian konfirmojnë se mesfushori vlonjat…

Kontrata anormale e Allës, zgjidhja vetëm në FIFA

Me shumë mundësi çështja Alla do të përfundojë në FIFA, sepse FSHF kontratën e tij e…

Hallet e Gjokës: Pa përforcime, nuk kemi shanse në Champions

Trajneri i Kukësit është i shqetësuar, skuadra është dobësuar ndjeshëm gjatë javëve të fundit dhe në…

Ish-drejtori Dervishi: Alla, favorit nëse përballet me Kukësin në gjyq

Dritan Dervishi mbante rolin e drejtorit të përgjithshëm në fillim të sezonit, kur dhe u ndërtua…

Menaxheri i Allës: Klauzola e Europës, e paligjshme

Për gazetën flet Fotis Paparegas, i cili sqaron situatën e klientit të tij dhe komenton kërkesën…

Kukësi në hall, nis kërkimin për një zëvendës për Allën

Mbrojtësi ka prishur planet e teknikut Gjoka, i cili duhet të gjejë sa më parë një…

Alla, pikëpyetja e madhe e Kukësit

Në seancën e parë stërvitore pas shpalljes kampion, Kukësi kishte një organikë jo shumë të pasur.…

Mbarojnë largimet te Kukësi, krahët mbeten “zbuluar”  

Verilindorët mund ta mbyllin me kaq serinë e largimeve, por tashmë merkato në hyrje duhet të…

FSHF hedh në gjyq bashkinë Kukës

Pas festimeve të mëdha për titullin kampion, te Kukësi po mendojnë për fillimin e përgatitjeve për…

Greca, divorci i radhës

Mesfushori Bedri Greca është i larguari i radhës nga kampionët e Shqipërisë. Pas aventurës 1-vjeçare me…

Greca, divorci i radhës te Kukësi

Mesfushori Bedri Greca është i larguari i radhës nga kampionët e Shqipërisë. Pas aventurës 1-vjeçare me…

Dervishi: Kukësit i duhet drejtor, jo alternativë për Gjokën

Ish drejtori i Kukësit analizon kampionët para “Champions”-it dhe “këshillon” klubin, pas zërave të fundit se…

“Gjenerali” Shameti, katër sezone për tre trofe

Kontrata i ka përfunduar, dëshira e tij është që të vazhdojë dashurinë me Kukësin, ndërsa në…

Vjen largimi i radhës, Dvornekoviç merr “valixhet”

Kroati, i cili këtë sezon ka qenë një lojtar stabël në formacion, është zyrtarisht i larguari…

Memini, largimi i radhës nga Kukësi

Pas Kushtrim Lushtakut, i larguari i dytë nga Kukësi zyrtarisht do të jetë mbrojtësi Rexhep Memini.…

Alla drejt divorcit, pak gjasa të rikthehet

Jurgen Zela Pas konfirmimit të trajnerit Ernest Gjoka në krye të pankinës, puna për ndërtimin e…

Kukësi “tregon” bombën e merkatos?

Pjesëmarrja në kompeticionin më prestigjioz për klube në kontinent, kërkon dhe përforcime që i përligjen nivelit.…

Skënder Gega ofertë nga Kukësi, pritet përgjigja

Skënder Gega është përfolur ditët e fundit si pasuesi i Ernest Gjokës në stolin e Kukësit.…

Gjoka mendon për merkaton: Projekti vazhdon

Pas lajmit për takimin Gjici-Gjoka dhe vendosmërisë së presidentit për të vazhduar punën e nisur me…

ZYRTARE/ Gjoka-Kukësi, “martesa” vazhdon zyrtarisht

Ernest Gjoka do të vazhdojë me Kukësin dhe tani është zyrtare. Trajneri kampion ishte në pritje…

Garë e egër për Koliçin, oferta e radhës nga Qipro

Enea Koliçi spikati me performancën e tij këtë sezon, duke qenë një nga lojtarët më vendimtar…

Gjoka pa kontratë, e ardhmja vendoset pas pak ditësh

Ernest Gjoka praktikisht e ka mbyllur misionin e vet te Kukësi, duke fituar titullin kampion, ndërsa…

Short i frikshëm në Champions, Kukësi ende në vendnumëro

Një rregull i pashkruar thotë që formacioni fitues nuk ndryshon, por rregullat jo gjithnjë zbatohen, aq…

Lushtaku firmos për kampionët e Kosovës

Kushtrim Lushtaku ka mbyllur aventurën 3-vjeçare, në Shqipëri, duke u larguar si kampion. Mesfushori u shpall…

Bruno Telushi, pikëpyetja e madhe e Kukësit

Lëvizjet në dalje te Flamurtari do të jenë të shumta dhe “Sport Ekspres” pak ditë më…

“Gladiatori” Musolli, ftesë nga Përfaqësuesja e Kosovës

Titulli kampion për Kukësin ishte i pari dhe për pjesën më të madhe të lojtarëve të…

Kukësi studion tregun e huaj, por kërkon nga FSHF ndryshimin e rregullores

Me hapjen e merkatos, Kukësi pritet të veprojë shpejt me afrimin e lojtarëve. Arsyeja është e…

Kampionët zgjedhin Austrinë, test me Lokomotivën e Moskës?

Jurgen Zela Verilindorët vijojnë periudhën e pushimeve, pas arritjes së objektivit të titullit, që mundësoi pjesëmarrjen…

Kukësi kërkon goditjen e madhe, ëndrra është një brazilian që luan në Japoni

Jurgen Zela Zyrtarisht merkato hapet sot dhe vera pritet të rezervojë lëvizje të shumta, ashtu siç…

Gjoka i përgjigjet Starovës: Trajnerët flasin në fushë, jo në tryeza

Sulejman Starova mban ndezur zjarrin e polemikave, duke këmbëngulur se Partizani është vjedhur këtë sezon dhe…

Champions, Kukësit i ofrohen lojtarë të nivelit të lartë nga Franca

Jurgen Zela Titulli kampion ishte ëndrra e madhe e presidentit të Kukësit, Safet Gjici, diçka që…

Hallaçi: Tregova sa vlej, vjet nuk m’u dha haku

Rraman Hallaçi, kapiteni i Kukësit, ka folur mbrëmë në “Supersport” gjatë festës së titullit, duke theksuar…

Festë në Kukës, nderohen kampionët

Ditë feste në Kukës, kanë zbarkuar kampionët. Festë nga tifozët nëpër qytet, në një ditë të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online