Zbulohet lista e Kukësit, vetëm 21 futbollistë për Sherifin

Duhen dhe pak ditë nga debutimi në Champions League, dhe Kukësi duket se është gati për…

Kukësi bën kërkesë zyrtare: Shtyrje e kampionatit dhe 6 lojtarë të huaj

Kampionët do të depozitojnë një kërkesë në Federatë, ku propozojnë që kampionati të shtyhet për në…

Gjoka i kënaqur nga përforcimet: Mund t’ia dalim

Nga Austria, ku Kukësi po kryen fazën përgatitore, trajneri Ernest Gjoka ka folur për “SuperSport”, duke…

Kukësi nuk ndalet te fjalët, letër UEFA-s për Federbetin

Federbet hodhi dyshime mbi miqësoret e Kukësit në Austri, Kukësi reagon dhe pas kërcënimit me gjyq,…

Ikën liberiani, shkon tjetër lojtar në provë te Kukësi

Mbrojtësi 24-vjeçar nga Liberia, Marshall Adolfus Nagbe, ka mbyllur provën te Kukësi, duke u larguar pa…

Kukësi në merkato, 6 ditë kohë për të gjetur… drejtor

UEFA kërkon që skuadra të ketë drejtor sportiv. Gjici paralajmëroi një risi nga jashtë, por koha…

Menaxheri i Allës: Më 1 korrik firmos, nuk ka asnjë detyrim

Për të sqaruar “lëmshin” Alla-Kukësi, “Sport Ekspres” ka komunikuar me menaxherin e Albi Allës, Fotis Paparegas.…

Kukësi paralajmëron Allën: Nuk shkon dot te Larisa!

Kukësi nuk ka ndërmend të heqë dorë nga Albi Alla dhe pasi ka paralajmëruar ndërmarrjen e…

Godet rivali i Kukësit, merr portier e sulmues cilësor

Sherifi i Tiraspolit humbi disa titullarë gjatë javëve të fundit, por Kukësi nuk ka arsye që…

Federbet e tepron, “njollos” Kukësin edhe për fitoren e djeshme

Ditën e djeshme Kukësi u përball me rumunët e Botoshanit në miqësore dhe fitoi 3-1 me…

Gjici premton stadium modern dhe përforcime të tjera

Safet Gjici në politikë? Asnjë problem, Kukësi mbetet në vend të parë për bosin e klubit…

Kukësi kundërsulmon: Alla, firmë e paligjshme te Larisa

Alla-Kukësi, tani është kthyer në luftë, më shumë mediatike, sesa ligjore, sepse ka shumë fjalë, por…

Federbet akuzoi pa fakte, Kukësi gati ta paditë

Federbet, kompania në teori jofitimprurëse, por që synon të futet në treg dhe të paguhet nga…

Kukësi e kërcënon me gjoba, Alla firmos në Superligën greke

Albi Alla është ndarë me kohë nga Kukësi dhe tashmë e bën edhe “de jure”, sepse…

Kampionët bindin në testin e dytë

Kukësi 3 Botoshani 1 Shënues për Kukësin: Serran 9’, Karioka 37’, Pejiç 62’(11-m) Kampionët kanë triumfuar…

Kukësi nuk kthehet në Tiranë, do të fluturojë nga Austria në Moldavi

Kukësi nuk do të kthehet në Shqipëri deri pas ndeshjes së parë në Champions. Kampionët do…

Sot testi i radhës për Kukësin, në provë një afrikan

Kampionët do të sfidojnë sot Botoshanin dhe do të kërkojnë që të bëjnë autokritikë për humbjen…

Kukësi i Europës, sakrifikohet Emini

Hair Zeqiri preferohet para sulmuesit tetovar, ndërkohë që Serran zëvendëson Allën. Izraeliti Nasar programohet titullar në…

ZYRTARE/ Izraeliti Nasar bindet, firmos për Kukësin

U zgjat pak më tepër sesa pritej, për shkak të disa mosmarrëveshjeve me lojtarin dhe agjentin…

Federbet akuzon Kukësin, por nuk paraqet asnjë provë

Kompania Federbet, që pretendon se e njeh mirë tregun ndërkombëtar të basteve dhe mundohet të sigurojë…

Nga avioni në fushë, Kukësi turpërohet nga austriakët

Dje në mbrëmje Kukësi zbarkoi në Austri dhe sot menjëherë ka zbritur në fushë, jo për…

Izraeliti rrit “pazarin”, Kukësi mund të heqë dorë

Nëse nuk ka firmë, nuk quhet e përfunduar: ky është rregulli i pashkruar i merkatos së…

Kukësi eksperimental u mund nga Tirana, Tafaj: Askush një nuk më bindi

Në krye të Kukësit në miqësoren përballë Tiranës ishte zëvendëstrajneri Fatjon Tafaj. Pas ndeshjes, në prononcimin…

Fantazi nga Egjipti për kampionët

Jurgen Zela Rikthehet përsëri pista e egjiptianit Mohamed Ibrahim. Mesfushori i përfaqësueses së Egjiptit, pritet të…

Tirana mund të rinjtë e Kukësit, miqësorja katandiset në stërvitje

Duhej të ishte miqësorja e parë e vërtetë e sezonit të ri, por Tirana-Kukësi u kthye…

Tirana pret Kukësin, kampionët luajnë me të rinjtë

Sot në orën 17.00 në “Selman Stërmasi” do të përballet me Kukësin, në një takim miqësor…

ZYRTARE/ Kukësi nuk i ndahet Kosovës, firmos trashëgimtari i Hallaçit

Kukësi vazhdon të bëjë goditje të fuqishme në merkaton verore dhe pasi zyrtarizoi mbrojtësit Serran e…

Sherifi përforcohet para Kukësit, por humbet edhe portierin titullar

Kundërshtari i Kukësit në Champions, Sherif i Tiraspolit, ka pësuar shumë ndryshime në organikë, ku një…

Lista e Kukësit, vetëm një risi

Në 18-vjeçar do të bashkohet me kampionët gjatë fazën përgatitore në Austri. Bie pista e brazilianit…

“Vazhdon” Superiorja, nesër luhet Tirana-Kukësi

Tirana e Kukësi kanë vendosur të testohen vetëm pak ditë pas rinisjes së përgatitjeve për ndeshjet…

Kukësi afron edhe një futbollist nga të rinjtë e Okserit

Ditën e djeshme vëmendja u përqendrua te Hair Zeqiri, Rustem Hoxha dhe spanjolli Serran, por Kukësi…

Naser do jetë goditja e Kukësit, Halili: I huaji më i mirë

Izraeli pritet në Tiranë, teksa do të bisedojë me drejtuesit e klubit për detajet dhe të nënshkruajë…

ZYRTARE/ Kukësi firmos edhe me spanjollin Serran

Albert Serran është zyrtarisht një futbollist i Kukësit. Mbrojtësi spanjoll, i cili kishte gjetur marrëveshjen paraprake…

Jo vetëm merkato, Kukësi prezanton dhe uniformat e reja

Kampionët si çdo sezon kanë bërë ndryshime në modelin e fanellave. Uniformat  e sezonit të ardhshëm…

Vlera në treg, Kukësi ka humbur lojtarin e vet më të çmuar

Ndonëse nuk ka ndonjë saktësi të madhe, transfermarkt.de përdoret jashtëzakonisht nga klubet dhe menaxherët kur bëhet…

“Blindohet” mbrojtja e Kukësit, firmos Rustem Hoxha

Mbrojtësi 25-vjeçar Rustem Hoxha është zyrtarisht një futbollist i Kukësit. Pas disa ditësh me bisedime intensive,…

Rustem Hoxha zyrtarizohet sot te Kukësi, vjen edhe izraeliti Naser

Nuk ndalet më Kukësi, sepse tashmë ka mbyllur edhe përforcimet e radhës. Pas Hair Zeqirit dhe…

Rafael Soza nuk e mbivlerëson Sherifin: Kualifikohet Kukësi

E mbani mend Alfredo Rafael Sozën? Natyrisht që po, kush nuk e kujton anësorin ofensiv që…

Kukësi shpreson, Sherifi ka humbur yllin e sulmit

Edhe pse sezoni mund të konkretizohet me titullin më të rëndësishëm në vend, është normale që…

Goditja e radhës për Kukësin, vjen edhe një mesfushor izraelit

Nuk ndalet më Kukësi, sepse tashmë ka mbyllur edhe përforcimin e radhës. Mesfushori Siraj Naser është…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online