Festë në Kukës, nderohen kampionët

0

Ditë feste në Kukës, kanë zbarkuar kampionët. Festë nga tifozët nëpër qytet, në një ditë të veçantë, që ndodh për herë të parë në histori në Kukës.

Mbrëmja është e rezervuar për koncertin festiv, ndërsa më herët futbollistët dhe drejtuesit kanë paraqitur në bashki, ku janë nderuar nga i pari i qytetit verilindor.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online