Daja e mbyll me Flamurtarin, mësohet pasuesi i tij

Ilir Daja e ka mbyllur me Flamurtarin, pas një sezoni ku ai bëri maksimumin dhe e…

Ilir Daja te Skënderbeu? Kjo deklaratë është domethënëse

Ilir Daja është opsion për Skënderbeun. Trajneri kryeqytetas, i cili sezonin e fundit drejtoi Flamurtarin dhe…

Daja në treg, një ofertë e bujshme e tundon

Ilir Daja verën e shkuar la Skënderbeun pasi kishte fituar titullin dhe Kupën e Shqipërisë. Flamurtari…

Titulli “ha koka” trajnerësh, 4 vitet e fundit e faktojnë

Skënder Gega ikën kryelartë nga Partizani, pasi ktheu në kampin e kuq titullin kampin pas 26…

E ardhmja e Ilir Dajës te Flamurtari, fjalë plot “mister”

Flamurtari e mbylli kampionatin në vendin e pestë, pasi u mposht nga Tirana në ndeshjen e…

E ardhmja dhe fitorja me Laçin, Ilir Daja i thotë të gjitha

Ilir Daja, trajneri i Flamurtarit, pas ndeshjes me Laçin në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport…

Humbja me Kastriotin, Ilir Daja e thotë hapur arsyen

Flamurtari u thye në Fushë-Krujë nga Kastrioti me rezultatin 2-0, ndërkohë që nën urdhrat e trajnerit…

Daja: U shpërbëmë, vetëm diçka na shqetëson

Ilir Daja, trajneri i Flamurtarit, tha në emisionin Gol pas Goli në Supersport: “E nisëm mirë…

Daja: Mungesat na penalizuan, lojtarët e mi nuk dorëzohen

Paraqitja e dobët e Flamurtarit kundër Skënderbeut u justifikua me mungesën e Franc Veliut. Dëmtimi në…

Tahiri: Daja s’ka luajtur mirë futboll, por si trajner është më i miri

Ish-futbollisti i Dinamos dhe drejtori i tanishëm i shkollës së mjeshtërisë “Loro Boriçi”, Ermal Tahiri, ka…

Daja: Europa, si titulli! Luftëtari nuk vodhi gjë

Ilir Daja, trajneri i Flamurtarit, në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport deklaroi: “Të vjen keq…

Koliçi shqetëson Flamurtarin, Daja: Alternativa kemi, presim mjekët

Flamurtari mundi Teutën në mesjavë, por nuk ka shumë kohë për festë. Përballja e radhës është…

Daja: Ne flasim me pikë! Licencimi? Çështje për drejtuesit

Trajneri i Flamurtarit, Ilir Daja, ka folur për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport”, ku ka…

Daja: Do ishim më lart me grupin e plotë

Ilir Daja, trajneri i Flamurtarit, në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport deklaroi: “E kishim vlerësuar…

Pasuesi i Armando Cungut, Gjicin e refuzoi një emër “big”

Kukësi shkarkoi para pak ditësh Armando Cungun dhe momentalisht në krye të verilindorëve është vendosur Ramadan…

Daja: Kartoni i Ribajt pika e kthesës, kam një kërkesë për arbitrat

Flamurtari zhvilloi një ndeshje pozitive kundër Partizanit, por doli pa pikë nga fusha e blertë. Ilir…

Daja: Deliaj nuk ishte strategji, ndikoi për mirë biseda me Ribajn

Flamurtari mori një fitore shumë të rëndësishme përballë Skënderbeut dhe Ilir Daja nuk ka se si…

Daja show, “Ku e patë tensionin, ky është futbolli që doni?”

Ilir Daja, trajneri i Flamurtarit, pas ndeshjes me Tiranën, u pa i nervozuar, madje edhe replikoi…

Daja: T’i injorojmë këta arbitra, ja çfarë na motivon më shumë!

Flamurtari është mundur në shtëpi nga Kukësi, në një ndeshje që pati shumë polemika për shkak…

Daja: Pika i takon lojtarëve, pa afrime do ta kemi të vështirë

Flamurtari dhe Teuta u ndanë në paqe në sfidën e luajtur në Durrës në stadiumin “Niko…

Daja “përjashton” Danilo Alveshin, “Dorëheqja? Pyesni kolegët!”

Flamurtari nuk realizoi asnjë objektiv në ndeshjen e parë të kupës përballë Tiranës. Vlonjatët nuk shënuan,…

Daja: Ndikuan mungesat, ne nuk i mësojmë lojtarët të fitojnë penallti

Flamurtari u mposht pas dy fitoreve në shtëpi dhe një gjë e tillë e ka mërzitur…

Bushiç alarmon Flamurtarin, Daja nuk lëshon: Duam triumfin!

“Duke qenë se është konferenca e fundit për këtë vit, do uroja të gjithë tifozët tanë…

Daja: Rrezikuam shumë, ju tregoj planin që kishim!

Flamurtari arriti fitoren e dytë rresht në shtëpi, duke triumfuar përballë Kamzës. Goli i kroatit Bushiç…

Fitorja, mungesat dhe financat, Daja i prek të gjitha

Trajneri Ilir Daja foli pas ndeshjes me Laçin,  në emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport”, ku…

Merkato, gjykimi dhe Laçi: Ilir Daja hap “kartat”

Ilir Daja, trajneri i Flamurtarit, ka dalë para mediave dhe ka folur për ndeshjen e radhës…

Daja: Na penalizoi terreni, këtu s’të duhet teknika. Qirko super!

Ilir Daja, trajneri i Flamurtarit, analizoi humbjen që skuadra e tij pësoi me Kastriotin. Kreu i…

Daja: Nuk meritonim më shumë se barazimi, kundërshtari ishte më lart

Ilir Daja, trajneri i Flamurtarit, u shpreh i pakënaqur për lojën e skuadrës së tij në…

Gjykimi, Kale dhe sekretet e Flamurtarit: zbërthehet Ilir Daja

Flamurtari fitoi kundër Kukësit dhe gjendja në aspektin psikologjik te vlonjatët është e mirë. Para ndeshjes…

Daja: E dominuam Kukësin, Veliu vlerë e shtuar në skuadër

Ilir Daja nuk nguroi që të përgëzonte skuadrën e tij pas fitores 2-1 ndaj Kukësit në…

Ironia e Dajës: Të presim orarin e ndeshjes të dimë kë do kemi!

Ilir Daja, trajneri i Flamurtarit, ka dalë para mediave dhe ka folur për ndeshjen e radhës…

Daja: Arbitri nuk mund të bëjë ç’të dojë, ja çfarë i thashë pas ndeshjes!

Ilir Daja u pa i acaruar pas ndeshjes që Flamurtari barazoi në shtëpi me Teutën. Gjykimi,…

Daja i trembet dënimit, frenon tifozët e acaruar

Shumë tension në Vlorë në ndeshjen Flamurtari-Teuta. Një ndeshje e mbyllur pa fitues, ndërkohë që në…

Musta gati, Daja konfirmon Veliun dhe jep “recetën” e fitores

Flamurtari ka një ndeshje të vështirë nesër me Tiranën, ndërkohë që sot para mediave ka dalë…

Nga goli i pësuar te dyshja Bushiç-Alvesh, Daja: Ndodh që dënohesh aty ku punon shumë!

Flamurtari zhvilloi një ndeshje të mirë, por doli pa pikë nga fusha e Laçit. Trajneri Ilir…

Nga mungesa e Allës te gjendja e Alvesh, Daja: Nuk jemi aty ku duhet

Flamurtari pret Kastrioti nesër në Vlorë, ndeshje që do të nisë në orën 18:45. Kuqezinjtë vijnë…

Daja: Shumë pak lojë efektive, Torasa nuk e kishte me zëvendësimin

Trajneri i Flamurtarit, Ilir Daja, analizoi humbjen e të tijve në ndeshjen me Partizanin. Në lidhjen…

Daja: Në çdo fushë synojmë tri pikët, na duhet lojtari i 12-të

Ilir Daja, trajneri i Flamurtarit, ka dalë sot në konferencë për shtyp dhe ka folur për…

Dajën e tërbon një lojtar: Nuk del askush mbi disiplinën taktike!

Ilir Daja nuk është ndjerë mirë pas humbjes me Skënderbeun. Më së shumti prej mënyrës se…

Daja tregon “armët”: Skënderbeu favorit, por fitojmë ne!

Ilir Daja e ka një ndeshje të veçantë këtë me Skënderbeun. Nesër, prej orës 19:45, Flamurtari…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online