Devolli ende në ajër, donatori Xhaçi: Organizoni skuadrën!

  Devolli është skuadër debutuese në Kategorinë e Parë dhe pritej më shumë optimizëm në atë…

Nuk ka pension për Stavri Nicën!

8 korrik 1954 – 8 korrik 2019, kjo është jeta kalendarike 65-vjeçare e Stavri Nicës. Nga…

Merkato, Devolli hedh sytë nga Maqedonia e Veriut

Këto ditë të nxehta të qershorit, administratori i Devollit, Nesti Binishi, është duke vëzhguar për lojtarë…

Donatori Xhaçi: Nica qëndron, i sjellim lojtarë cilësorë

Devolli e mbylli sezonin pa asnjë humbje dhe këtë vit do të garojë në Kategorinë e…

Nica nuk ka rinovuar, Devolli sytë nga Skënderbeu

Skuadra e Devollit arriti të ngjitej në Kategorinë e Parë për sezonin e ri dhe në…

Infrastruktura dhe merkato, Binishi zbulon planet e Devollit

Nga FSHF-ja janë vendosur kritere për licencimin e skuadrave në të gjitha kategoritë, ndërkohë që në…

Devolli: Krenar për djemtë, po e mbyll me Kastriotin veç për një arsye

Bledar Devolli mbyll bashkëpunimin me Kastriotin. Në lidhjen direkte me emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport”,…

Nica: Dhuna dhe terrenet problemi, Devolli surprizon sërish

Stavri Nica ia doli me sukses në pankinën e Devollit, pasi skuadra u ngjit në Kategorinë…

VIDEO | Devollit i ikën trofeu në fund, triumfon Tërbuni

Tërbuni është shpallur skuadra fituese e Kategorisë së Dytë. Ekipi pukjan triumfoi përballë Devollit në finalen…

Nica: Kemi një projekt te Devolli, këtu jetohet me futbollin

Stavri Nica ia doli ta ngjiste Devollin në Kategorinë e Parë. Trajneri i njohur ia nisi…

Devolli zyrtarizon ngjitjen, Luzi 2008 siguron biletën për në “Play-Off”

Nuk ka pasur surpriza në javën e fundit të Kategorisë së Dytë. Është mbyllur ccështja e…

Devolli këshillon rivalin direkt: Ja çfarë i duhet Tiranës

Trajneri i Kastriotit, Bledar Devolli, ishte i ftuar në emisionin “Zona Gol” në “Supersport”, ku diskutoi…

Devolli: Tirana klub i madh, sot fati nuk ishte me ne!

Trajneri i Kastriotit, Bledar Devolli, foli për emisionin Gol pas Goli në Supersport pas ndeshjes kundër…

Devolli: Sot dominuam, fatin e sezonit e kemi në dorë ne!

Trajneri i Kastriotit, Bledar Devolli, ka folur pas ndeshjes së fituar 2-0 përballë Flamurtarit, ku u…

Festë te Tërbuni, Devolli dhe Shkumbini luftë deri në fund

Skuadra e Tërbunit ka siguruar matematikisht vendin e parë në Grupin A të Kategorisë së Dytë…

Kapiteni Pere: Po të luhet pastër, e kalojmë Shkumbinin!

Devolli kërkon të ngjitet në Kategorinë e Parë dhe shpreson që sot Shkumbini të ndalet me…

Kategoria e Dytë | Tërbuni fiton finalen ndaj Gramshit, Shkumbini ia del me 10 lojtarë

Tërbuni ka marrë një fitore shumë të rëndësishme ndaj Gramshit. Skuadra pukjane mundi ekipin vizitor me…

Devolli: Kartoni i kuq na penalizoi, me lojtarët deri në vdekje

Bledar Devolli, pas ndeshjes me Partizanin, në emisionin “Gol pas Goli” nw Supersport deklaroi: “Nga unë…

Kategoria e Dytë | Tërbuni rikthehet në krye, Shkumbini marshon drejt së Parës

Tërbuni është rikthyer në krye të tabelës së Kategorisë së Dytë. Ekipi pukjan mundi në transfertë…

Devolli: Skënderbeu një rival i organizuar, ja si mund të fitojmë

Trajneri i Kastriotit, Bledar Devolli ka folur për “RTSH Sport” para takimit së fundjavës kundër Skënderbeut,…

Devolli: Ku ishim e ku jemi, meritë e këtij grupi të talentuar

Kastrioti i Bledar Devollit ka marrë një tri pikë të çmuara në takimin ndaj Luftëtarit. Në…

Devolli: Më befasoi Partizani, Kosova ndryshe nga ne

Trajneri i Kastriotit, Bledar Devolli, ishte i pranishëm në emisionin “Fair-Play nga Enkeleida Zeko” në “Ora …

Kategoria e Dytë | Ekipet e kreut nuk falin, Shkumbini dhe Luzi “sundojnë”

Nuk njohin hapa fals ekipet e kreut në Kategorinë e Dytë. Në ndeshjet e zhvilluara sot,…

Devolli: Kjo skuadër e çmendur! Dua futboll agresiv

Bledar Devolli u shpreh mjaft i gëzuar për fitoren e Kastriotit ndaj Kukësit. Tekniku gjirokastrit tha…

Shkumbini dhe Devolli ndahen me një pikë, hap fals i Maliqit

Kryendeshja e Kategorisë së Dytë midis Shkumbinit dhe Devollit u mbyll në barazim 1 –  1.…

Devolli: Një bravo çunave, vetëm ne ia kemi bërë këtë gjë Teutës

Bledar Devolli komplimentoi skuadrën e tij për lojën e treguar në “Niko Dovana” ndaj Teutës. Pavarësisht…

Devolli: Kjo, ndeshja më e vështirë për Kastriotin

Trajneri i Kastriotit, Bledar Devolli do të ketë një tjetër detyrë të vështirë, të mos dalë…

Nica: Ishte si një ndeshje e gladiatorëve nëpër filma!

Të dielën skuadra e Devollit arriti fitoren e radhës në Kategorinë e Dytë. Në transfertën e…

Kategoria e Dytë | Luzi kap kreun, Shkumbini e Devolli njohin vetëm fitore

Janë luajtur sot ndeshjet e javës së 17-të të Kategorisë së Dytë. Në Grupin A, Luzi…

Devolli i çliruar: Skuadra tregoi b***, Tirana pati vetëm një rast

Trajneri i Kastriotit, Bledar Devolli ka folur troç pas ndeshjes, duke analizuar fitoren kundër Tiranën në…

Autogol dhe karton të kuq, Devolli triumfon në derbin kundër Maliqit

Skuadra e Devollit ka qenë ajo që ka triumfuar në derbin kundër Maliqit. Miqtë shënuan në…

Devolli: Skuadra po rritet, duam të lëmë dy rivalë poshtë nesh!

Trajneri i Kastriotit, Bledar Devolli ka folur para sfidës së nesërme kundër Flamurtarit, ku preku disa…

Nica i kënaqur: Loja më bind, duam fitore ndaj Maliqit

Me Devollin, durrsaku Stavri Nica është bashkuar në ditët e para të muajit janar 2019, por…

Të pamposhturit e Devollit: Mbështetje amerikane, Nica dhe një ëndërr

Në Kategorinë e Dytë, këtë sezon gara duket mjaft e ashpër në Grupin B. Në luftë…

KATEGORIA E DYTË | Tërbuni “shpërthen” në gola, pretendentët e Grupit B nuk gabojnë

Kategoria e Dytë ka filluar fazën e dytë këtë fundjavë. Në Grupin A, Tërbuni ka shkëlqyer…

Plaku: Pagesat na kthyen motivimin, u nxitua me shkarkimin e Devollit

Kapiteni  i Kamzës Sebino Plaku, foli për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport”, ku diskutoi mbi…

Telushi, “ferra” e Devollit: Nuk i numëroj golat, ju tregoj të preferuarin tim

Bruno Telushi ishte një ndër protagonistët e takimit midis Partizanit dhe Kastriotit. Mesfushori vlonjate zhbllokoi takimin…

Gega i impresionuar nga lojtarët e stolit, Devolli: Të shtunën tjetër muzikë

Partizani dhe Kastrioti zhvilluan sot takimin e kthimit në kuadër të turit të dytë të Kupës…

Devolli: Mbijetesa është trofeu ynë, për arbitrat nuk jam polic

Trajneri i Kastriotit, Bledar Devolli ka folur pas fitores kundër Skënderbeut për mikrofonat e “Supersport”, ku…

Devolli: Nuk ka më të mirë se ne, ndaj Skënderbeut për fitore

Bledar Devolli debutoi në mënyrën më të mirë të mundshme në stolin e Kastritotit, duke mundur…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online