Bejl jashtë grumbullimit, Zidan zbulon arsyen

Mungesa e Gareth Bejl në listën e të grumbulluarve për turneun miqësor “Audi Cup” solli shumë…

Plas te Reali, Bejl braktis skuadrën pas veprimit të presidentit Perez

“Telenovela” Gareth Bejl te Real Madrid s’po ka fund. Pak ditë më parë trajneri Zinedin Zidan…

Bejl në Kinë? Gafat në Instagram i “vënë kapakun”

Gareth Bejl është pranë transferimit në kampionatin kinez. Sulmuesi uellsian kërkon largimin nga Real Madrid, por…

Ofertë e çmendur për Bejl, klubi kinez e mbulon me para

E ardhmja e Gareth Bejl pritet të vendoset ne ditët në vazhdim. Futbollisti uellsian e ka…

Agjenti i Geret Bejl, çfarë sulmi ndaj Zidan!

Zinedin Zidan e la jashtë miqësores kundër Bajernit sulmuesin uellsian Geret Bejl dhe pas ndeshjes doli…

Zidan i befasuar nga talenti japonez, konfirmon një largim

Zinedin Zidan ka dalë në një konferencë për shtyp në kuadër të ndeshjeve miqësore që Real…

Bejl te Bajerni? Kovaç flet troç

Bajerni i Mynihut ka qenë një ndër klubet më të përfolura si destinacioni i ardhshëm i…

Koha e spastrimeve te Reali, 17 lojtarë me valixhe në duar!

Reali i Madrid është padyshim mbreti i merkatos aktualisht, me “Los Blancos” që kanë shpenzuar më…

VIDEO: Çmenduri e Bejl, Perisiç vendimtar për Kroacinë

Kroacia mposhti Uellsin me rezultatin 2-1 në Osijek, duke marrë tri pikë të rëndësishme në Grupin…

Bejl në ajër, Zidan i tregon derën me deklaratën e tij

E ardhmja e Garet Bejl te Reali i Mardidit po prek fundin. Uellsiani duket se e…

Largimi i parë i madh nga “Bernabeu”, Reali i tregon derën yllit

Sezoni aktual konsiderohet prej kohësh i dështuar për Realin e Madridit dhe tashmë në “Bernabeu” kanë…

Poçetino “sakrifikon” yjet për rikthimin e Bejl te Totenhemi

Po flitet shumë në mediat britanike, dhe ato spanjolle, për rikthimin e Gareth Bejl te skuadra…

Bejl: Uellsi skuadër e madhe, ia dalim dhe pa Ramsejn

Ylli i Realit të Madridit, Gareth Bejl është kritikuar shpeshherë disa vite më parë, pasi kur…

Bale: Ronaldo? Sa shumë gënjeshtra!

Kur Gareth Bale e Cristiano Ronaldo luanin së bashku te Real Madridi, spekulohej shpesh mbi marrëdhënien…

VIDEO | Zidan debuton me fitore, buzëqeshin Isko e Bejl

Zinedin Zidan debuton me fitore, me Realin e tij që triumfon pastër ndaj Selta Vigos në…

Agjenti i Bejl: Nëse Zidan e lejon të luajë, ia kalon Ronaldos!

Agjenti i Garet Bejl, Xhonatan Barnet, është njeriu më i përfolur, për shkak se e ardhmja…

Çmenduria e merkatos, Reali planifikon shkëmbimin e bujshëm

Reali i Madridit është futur në fazë rindërtimi dhe pas rikonfirmimit të Zidan në krye të…

“Bernabeu” i mallkuar për Gareth Bejl, thuajse 6 muaj pa shënuar

Gareth Bejl nuk po kalon një moment të mirë te Real Madrid. Uellsiani ka humbur vendin…

“Tifozët e Realit të kenë turp!”, shpërthen agjenti i Bejl

Agjenti i yllit të Real Madridit, Garet Bejl, ka folur për mediat spanjolle sot, ku i…

“Perez e Bejl jashtë!”, tifozët e Realit kërkojnë një rikthim të bujshëm

Madridi është kthyer në një vullkan, që praktikisht ka shpërthyer pas dy disfatave të fundit në…

El Clasico i fundit, Bernabeu përzë “golfistin e trishtuar”

Reali e humbi edhe betejën e radhës me Barcelonën dhe ishte disfata që hapi kutinë e…

Kriza e Gareth Bejl, Shyster e thotë troç: Solari po e provokon

Ish-trajneri i Real Madrid ka komentuar situatën problematike të Gareth Bejl te “Los Blancos”. Në një…

VIDEO / Ançeloti zbulon prapaskenat e shkarkimit: Gjithçka nisi nga Bejl

Karlo Ançeloti u rikthye të flasë për përvojën e tij 2-vjeçare te Real Madrid. Në një…

VIDEO | Reali rikthehet te fitoret në La Liga, dy penallti mjaftojnë për tri pikët

Real Madrid është mban gjallë ëndrrën për titullin kampion në La Liga falë fitores 2 –…

VIDEO | “Show” nga Gareth Bejl, uellsiani “zbavitet” me kampionët e Azisë

Real Madrid nuk ka lënë vend për surpriza, teksa ka mundur me rezultatin 3-1 kampionët e…

VIDEO | Mjafton goli i Bejl, Reali merr mes vuajtjesh tre pikët

Përballja midis Hueskës dhe Real Madrid mund të konsiderohej si ndeshja më e lehtë e kampionatit…

Ideja “e çmendur”, Reali nuk heq dorë nga Hazard

Real Madrid nuk ka arritur që ta zëvendësojë largimin e Kristiano Ronaldos. Kampionët në fuqi të…

Bejl drejt Shqipërisë: Së bashku më të fortë

Garet Bejl do të zbarkojë nesër në “Elbasan Arena”. Lojtari i Real Madrid do të luajë…

Gigs publikon listën, Uellsi vjen në Elbasan me “arsenal” të plotë

Trajneri i kombëtares së Uellsit, Rajan Gigs, ka shpallur listën me 26 lojtarët që do të…

Bejl “kërcënon” punonjësit e UEFA-s dhe komenton mungesën e Ronaldos!

Sigurisht që Garet Belj ndihet më i lirshëm në mungesën e Ronaldos, por sigurisht që nuk…

Çmenduri daneze, ndaj Bejlit me punëtorë ndërtimi dhe kamarierë

Një përplasje midis drejtuesve të federatës daneze dhe lojtarëve të skuadrës kombëtare mbi ndarjen e të…

Ronaldo nuk duhet? Benzema e Bejl vijojnë spektaklin

Reali i Madridit ka regjistruar fitoren e tretë rresht në kampionatin spanjoll, pasi ka mposhtur 4-1…

Pas Ronaldos, kush do i gjuajë penalltitë te Reali?

Dikush do thotë: hall i madh fort, penalltitë i gjuajnë të gjithë, rëndësi ka të fitohen.…

Video | Reali mposht Milanin, Lopetegui i gëzohet trofeut të parë

Real Madrid është skuadra fituese e trofeut “Santiago Bernabeu” pas fitores 3-1 daj Milanit. Skuadra e…

Reali si “tank”, tani rigjen edhe Bejlin

Kampionati ka nisur ashtu si pritej për Realin, triumfues 3-0 në La Korunja, me gola nga…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online