Gigs publikon listën, Uellsi vjen në Elbasan me “arsenal” të plotë

Trajneri i kombëtares së Uellsit, Rajan Gigs, ka shpallur listën me 26 lojtarët që do të grumbullojë për miqësoren ndaj Shqipërisë dhe takimin e “Nations League” kundër Danimarkës. Në listën e përfaqësueses uellsiane nuk mungojnë emrat e futbollistëve elitarë.

Gareth Bejl dhe Aron Ramsej janë lojtarët më të rrezikshëm të përfaqësueses nga ishujt britanik. Takimi miqësor midis kombëtareve të Shqipërisë dhe Uellsit do zhvillohet më datë 20 nëntor, ora 20:00 në stadiumin Elbasan Arena.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online