“Takimi përfundoi me një puthje”, gazetari argjetinas zbulon arsyen qesharake përse Ikradi u largua nga dhoma e Çina Suarezit

0

Marrëdhënia mes Uanda Narës dhe Mauro Ikardit duket se ka rigjetur paqen e trazuar nga tradhëtia bashkëshortore e lojtarit të PSG-së. Por duket se mes sulmuesit argjentinas dhe Çina Suarezit nuk ka pasur asgjë më tepër se sa një puthje dhe kjo për një arsye qesharake dhe të çuditshme.

Gazetari argjentinas, Angel De Brito, zbulon se Ikardi është larguar nga hoteli për shkak të aromës së keqe në dhomën kun gjendej Çina. Këtë e konfirmon edhe gazetarja Janina Latorre.

“Takimi i tyre përfundoi me një puthje. Nuk kishte s.eks sepse e shqetësonte era në dhomën ku ishte Çina. Për këtë arsye ai u largua nga hoteli”, ka thënë De Brito./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online