Thumb për Endri Çekiçi? Megi Pojani pozon nga shtrati: 5 minuta se.ksi dhe pastaj…

Megi Pojani dhe Endri Çekiçi janë kthyer në çiftin më të përfolur në media. Dyshja në fjalë mendohen të jenë në një marrëdhënie me njëri-tjetrin, gjë që është lënë të kuptohet nga fotot e shpërndara prej tyre.

Por së fundmi Megi ka shpërndarë një postim në profilin e saj në “Instagram”, ku shihet me telefonin e saj duke pozuar në shtrat. “5 minuta se.ksi, pastaj sloth që vuan nga miopia”, shkruan Megi Pojani bashkangjitur fotove. Fjalë këto që duken si një thumbim për Çekiçin./ Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megi Pojani (@megipojani)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online