FOTO/ “Mos i bëni ‘zoom‘”! Vanda Nara provokon me foton, e shijon ndryshe perëndimin e diellit në Kenia

0

Vanda Nara është duke shijuar pushimet e saj në Afrikë, ku ka udhëtuar së bashku me bashkëshortin e saj, Mauro Ikardin. Të dy kanë qenë aktiv në rrjetet sociale për të shpërndarë çastet e tyre të lumtura në Kenia.

Nuk kanë munguar as fotot provokuese të menaxheres së Ikardit, që nuk heziton të tregojë format e saj trupore. Vanda Nara ka shpërndarë një foto në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e shtirë dhe duke shijuar perëndimin e diellit, ndërsa shkruan: “Mos i bëni ‘zoom’”./Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.