Beatriks telefonohet nga Neymar-Mbappe, Alesia Bami nuk mbetet pas: Më ka shkruajtur Ronaldo dy herë për darkë

Betriks Ramosaj do të tregonte disa ditë më parë se mban komunikim me yjet e PSG-së, Neymar-in dhe Mbappe-në, të cilët e kanë telefonuar dhe e kanë ftuar në festat që kanë organizuar në Paris. Por pas nuk mbetet as Alesia Bami. Kjo e fundit ka qenë e pranishme në një lojë të zhvilluar në “E Diell”, ku secilit prej pjesëmarrësve u shtrohej një pyetje, ndërsa në rast se nuk do të kishte përgjigje atëherë personi që pyeste e godiste me vezë.

“Na trego emrin e futbollistit që të ka shkruajtur më shumë se dy herë për të dalë për darkë”, ishte pyetja e drejtuar karshi moderatores së “Procesit Sportiv”. Fillmisht Bami shprehet se nuk i kujtohet emri, ndërsa më pas shton: “Besojeni ose jo, nuk më intereson. Unë përgjigjen time do e jap. Është Cristiano Ronaldo”. Një përgjigje kjo që duket se nuk ka bindur aspak personat e tjerë, teksa është pasuar menjëherë nga të qeshurat dhe Manushi vendos ta gjuajë me vezë./Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online