Myrto Uzuni ndryshon pamje, e nis sezonin me ngjyrë të re të flokëve

0

Pushimet mbaruan dhe tani është koha për të punuar për sezonin e ri. Myrto Uzuni është kthyer në Granada, ku i është bashkuar ekipit në sezonin përgatitor. Sulmuesi shqiptar e nis sezonin e ri me ndryshime në pamjen e jashtme.

Uzuni ka ndryshuar ngjyrën e flokëve. Lojtari nga Berati ka pozuar në një foto të shpërndarë në rrjetet sociale, ku shihet se ka lyer flokët me ngjyrë të verdhë./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online