Fëmijët po e prisnin me dhurata në shtëpi, lojtari i Argjentinës i zhgënjen dhe feston fitoren e Kupës së Botës me të dashurën

Rodrigo De Paul ishte një nga pikat kyçe të Argjentinës së Scaloni-t. 28-vjeçari luajti një rol thelbësor në mesfushë në fitimin e Kupës së Botës. Brenda fushe lojtari i Atletico Madridit fitoi dashurinë dhe respektin e tifozëve, por jo veprimet jashtë saj.

De Paul-i ka zhgënjyer me sjelljen e tij pas fitimit të Kupës së Botës, teksa ka zgjedhur të dashurën përpara fëmijëve të tij. Ish-partnerja e tij, Camila Homs, nuk e ka fshehur zhgënjimin nga mesfushori, pasi vajza dhe djali ishin duke e pritur në shtëpi me dhurata. Por De Paul nuk ka shkuar t’i takojë, pasi ka zgjedhur të hidhet në krahët e të dashurës së tij të re, Tina Stoessel-it./Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online