VIDEO/ Autografi që nuk mund ti thoshte “jo“, Ronaldinjo i plotëson kërkesën e veçantë tifozes

Futbollistët janë gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe shpesh herë u ndodh të ndalen në rrugë për të shkrepur një foto apo për të dhuruar një autograf. Edhe pse i tërhequr prej vitesh nga futbolli i niveleve të larta, Ronaldinjo vijon të ketë interesin e lartë të tifozëve.

Ikona e Brazilit është ndalur së fundmi nga një vajzë, e cila i propozon kërkesën e veçantë, një autograf të shkruar në pjesën e gjoksit të saj. Ronaldinjo ia ka pranuar menjëherë dëshirën simpatizantes së tij, duke firmosur autografin që nuk mund t’i thoshte dot jo./Sport Ekspres/

https://twitter.com/ad_saying/status/1416302895712985096

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online