Browsing Category

Futboll Shqiptar

Superliga, Kategoria I dhe Kupa e Shqipërisë

KUPA E SHQIPËRISË

Grupi A DJE/ ORA 14:00 Skënderbeu- Sopoti (1-1) (e shtyrë) Partizani-Lushnja 3-0 (3-1)…

Partizani “tris” Lushnjes

Të kuqtë bindin edhe me lojtarët e stolit. Ismailaj, Morini dhe Bylykbashi mjaftojnë për të fituar pastër në një…

Laçi në çerekfinale

Kurbinasit përmbysin rezultatin ndaj Bylisit, sulmuesi nigerian “heroi” i bardhezinjve përballë ballshiotëve…

Memushaj dënohet dy ndeshje

Në shtatë ndeshje, deri tani janë dy kualifikime për futbollistin vlonjat, i njohur për temperamentin e tij Një…