Browsing Category

Futboll Shqiptar

Superliga, Kategoria I dhe Kupa e Shqipërisë

Kukesi bie te me e bukura

Kuksianët dukej se e kishin nënvlerësuar kundërshtarin, i cili u tregua racional, duke shënuar në pjesën e dytë dhe…

Peposhi, dy vite te Bylisi

Ballshiotët zyrtarizojnë ish-lojtarin e Partizanit, Tiranës dhe Teutës: Kisha oferta nga disa skuadra, por erdha në…

Ujkani, interes nga Xhenoa!

Samir Ujkani mund te transferohet tek skuadra e Xhenoas. Lajmi eshte i "Sky" qe shprehet se liguret duan nje…