Mala: Ky sezon një ëndërr e bukur, Partizani ka meritë të madhe

Mesfushori i Partizanit, Esat Mala, ka folur për RTSH Sport, ku ka prekur sezonin me “Demat”,…

PSG nuk dorëzohet për yllin e Napolit, gati oferta e radhës

PSG duket se e ka seriozisht për mesfushorin e Napolit, Alan. Futbollisti brazilian është një dëshirë…

Arsenal apo Mançester Junajtid? Ylli i Atletikos duhet të zgjedhë

Tomas Parti ka një jetë që luan te Atletiko Madrid. Mesfushori afrikan është një ndër më…

VIDEO: Goleador nga mesfusha, Qose mahnit Sllovakinë

Mesfushori shqiptar, Kristi Qose, po bën një sezon të shkëlqyer në Sllovaki. Te skuadra e Ruzemberok,…

Mes Arsenalit dhe Barcelonës, njihuni me dështimin e sezonit

Ky sezon në futboll, nxorri në skenë shumë talente premtues, zbuloi shumë lojtarë cilësorë dhe na…

Intervista për Blick, Zvicra dhe… kartonët e verdhë: Rrëfehet Xhaka

Taulant Xhaka, mesfushori i kombëtares shqiptare të futbollit, ka bërë shumë ndeshje të mira këtë sezon…

Taipi: Kundër Kukësit për të marrë hak, të gjithë në pritje të KAS-it

Mesfushori i Skënderbeut, Shqiprim Taipi, erdhi në këtë muaj janar te skuadra korçare dhe ka bërë…

Telushi: Jam si Gatuzo, ende nuk e besoj se jam kampion i Shqipërisë

Mesfushori i Partizanit, Bruno Telushi, mungoi në takimin kundër Tiranës. Megjithatë, Telushi nuk mund të qëndronte…

VIDEO: I shkëlqyer, Qose shënon me ‘Panenka’ në Sllovaki

Mesfushori shqiptar, Kristi Qose, ka shënuar një gol shumë të bukur në kampionatin e Sllovakisë. Në…

Eliminimi nga Champions, te Barça nisin spastrimet

Sipas RAC-1, bordi i Barcelonës është i acaruar me paraqitjen e Ivan Rakitiç në takimin gjysmëfinal…

Sarri e pranon, ja kush do të jetë mungesa e madhe e Çelsit

Maurisio Sarri tha pas ndeshjes kundër Uotfordit, e fituar 3-0 nga Çelsi, se mesfushori Ngolo Kante…

Hasani: Nuk ka më rëndësi loja, vetëm pikët! Ja kujt ia dedikoj golin

Mesfushori i Tiranës, Edon Hasani, ishte autori i golit të fitores në takimin kundër Skënderbeut dhe…

Zyrtare: “Divorc” te Laçi, mesfushori largohet nga kurbinasit

Bojan Najdenov është larguar zyrtarisht nga Laçi. Mesfushori ka vuajtur nga një dëmtim javët e fundit…

E ardhmja e Ndombele, kuotat e bëjnë lojtar të Real Madridit

Me paraqitjet e tij me Lionin këtë sezon, Tangui Ndombele, ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve…

Dëmtime dhe grabitje, sezoni i Kondogbia për t’u harruar!

Ta quash thjeshtë një periudhë “JO” sezonin e Kondogbia me Valencian, është shumë pak. Ish-mesfushori i…

Sezoni më i pafat për yllin e Sitit, dëmtohet sërish

Ylli i Mançester Sitit, Kevin De Brujne po kalon sezonin e tij më negativ në karrierë,…

Rroca: Kundër Flamurtarit ndeshje perfekte, titulli nuk është mbyllur

Tirana-Kukësi është një nga ndeshjet më interesante të kësaj jave. Të dyja skuadrat duan pikët maksimale…

Vuajtjet e De Brujne: Kam bërë gjithçka për futbollin!

Kevin De Brujne është rrëfyer për “Player Tribune”, ku ka treguar vështirësitë që ka kaluar në…

Zbriti në fushë pas 7 muajsh, Musolli: Kohë e gjatë dhe e mundimshme!

Mesfushori i Kukësit, Besar Musolli u aktivitua në pjesën e dytë në takimin kundër Laçit, pas…

Kalaja: Humbja me Teutën nuk na ka demoralizuar, kemi nevojë për tifozët

Mesfushori i Kastriotit, Arlind Kalaja ka bërë shumë mirë që nga transferimi i tij në formë…

Më në fund vendos, ja ku do të luajë Rabio sezonin e ardhshëm

Adrien Rabio ka qenë emri më i përfolur gjatë merkatos së janarit, por jo vetëm, pasi…

Aleksi: Fitore me shumë vlera, Tiranën dhe Kastriotin e lëmë pas!

Mesfushori i Luftëtarit, Albano Aleksi bëri një ndeshje shumë të mirë mirë kundër Skënderbeut. I aktivizuar…

Lajme te mira, Telushi kryen me sukses operacionin në mushkëri

Bruno Telushi ka kryer një operacion në mushkëri, për shkak se ka pasur ajër për shkak…

Shpërthen Toni Kros: Askush nuk mund të vërë në diskutim lojën time!

Mesfushori i Realit të Madridit, Toni Kros ka folur për spanjollen “Marca”, ku i është përgjigjur…

Kallaku: Keqardhje për humbjen, krenar që isha kapiten

Kapiteni i Shpresave kuqezi, Sherif Kallaku foli për gazetarët e pranishëm në stadium pas humbjes kundër…

FOTO | Lajm i mirë për Skënderbeun, një i huaj më pak për Shehin

Skuadra e Skënderbeut është një nga ekipet me më me shumë lojtarë të huaj në përbërje.…

Mungesa e Keidi Bares në kombëtare, një rast i përsëritur

Lista e të grumbulluarve në kombëtaren tonë kuqezi ka ndryshuar disa herë që nga dita kur…

Dita: Ky është Skënderbeu që presin të gjithë, ja pse kemi lënë shumë pikë

Bruno Dita ishte njeri që vendosi sfidën kundër Kukësit, pasi me golin e tij që në…

Gripshi: Europën e kemi më lehtë nga Kupa, kundër Kukësit për të fituar

Mesfushori anësor i Skënderbeut, Nazmi Gripshi ka bërë disa ndeshje të mira në javët e fundit,…

Avdyli: Meritonim fitoren, era dhe portieri më mohuan golin

Mesfushori i Teutës, Florent Avdyli, foli pas ndeshjes kundër Kukësit, ku tha se skuadra e tij…

VIDEO | PSG eliminohet, Rabio feston si i çmendur në një klub nate

Mesfushori i PSG-së, Adrien Rabio është në qendër të vëmendjes të mediave europiane, pasi veprimi i…

Sibo: Ka ende shumë pikë në lojë, do marrim maksimumin deri në fund

Mesfushori i Skënderbeut, Sibo po bën ndeshje shumë të mira dhe duket se është përshtatur shumë…

U shpall lojtari i muajit, Telushi: Ky është sezoni im më i mirë!

Mesfushori i Partizanit, Bruno Telushi u votua si lojtari më i mirë i muajit shkurt. Paraqitjet…

Bregu: Kundër Kukësit vetëm për fitore, shpresoj të jem në fushë

Mesfushori anësor i Skënderbeut, Dejvi Bregu ka qenë mungesa e madhe e “Ujqërve” këtë sezon, pasi…

“Mos më kërko të flas anglisht”, intervista e Zhorzhinjos është epike

Mesfushori i Italisë, Zhorzhinjo u transferua me shumë bujë te çelsi në verë, por deri më…

Dzaria: Musolli më mungon shumë, titulli fitohet po mundëm Partizanin!

Mesfushori i Kukësit, Irakli Dzaria foli pas ndeshjes kundër Luftëtarit për mediat e pranishme në stadium,…

Marku: Po më shijon ky moment, Kastrioti luan vetëm për maksimumin

Mesfushori i Kastriotit, Herald Marku, ishte ai që shënoi golin e barazimit në sfidën kundër Flamurtarit,…

“Pitbulli” Bare: Kam rilindur, ky është vetëm fillimi!

Keidi Bare është cilësuar si blerja më e mirë e Malagas këtë sezon dhe mesfushori shqiptar…

VIDEO | Llullaku i shkëlqyer, krijon nga hiçi golin e Astrës

Azdren Llullaku po kalon një sezon të shkëlqyer dhe mesfushori kuqezi vazhdon të jetë protagonist për…

FOTO | Humbja me Partizanin, reagon Musta: Made in Superliga!

Partizani mposhti Flamurtarin me rezultatin 3-1 në “Selman Stermasi”, por vëmendjen më të madhe e mori…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online