VIDEO | PSG eliminohet, Rabio feston si i çmendur në një klub nate

0

Mesfushori i PSG-së, Adrien Rabio është në qendër të vëmendjes të mediave europiane, pasi veprimi i tij mbrëmjen kur kampionët e Francës u eliminuan nga Liga e Kampionëve, është shumë i kontestuar.

Futbollisti francez ka postuar një video në rrjetet e tij sociale mbrëmjen e së mërkurës, pikërisht gjatë periudhës kur po luhej ndeshja mes PSG-së dhe Junajtid.

Ky veprim i lojtari nuk i ka pëlqyer aspak klubit, por nuk kanë si të marin masa, pasi lojtari është aktualisht i dënuar, që nga muaji dhjetor. Rabio do të largohet në merkaton e verës, pasi kontrata e 23-vjeçarit skadon me 1 qershor.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.