Mesfushori kuqezi ndërron skuadër, e kërkon gjiganti suedez

Në kampionatin grek të futbollit, është një numër i madh futbollistësh shqiptarë që luajnë dhe një…

FOTO | ‘10yearsChallenge’ nxjerr zbuluar “besnikun” Xhaka

Taulant Xhaka po luan prej shumë vitesh si pjesë e kombëtares shqiptare të futbollit dhe është…

Çyrbja: Normale që kemi presion, por do bëjmë maksimumin për titullin

Mesfushori anësor i Kukësit, Arbër Çyrbja ka dhënë sot një intervistë për “Supersport”, ku ka folur…

Mesfushori kuqezi ndërron skuadër, transferohet në Ukrainë

Lojtari i Shpresave kuqezi, Arbër Basha ka ndërruar skuadër sot. Që nga fillimi i këtij sezonit,…

Premtimi i trajnerit, Rashica gati të “shpërthejë” me Verderin!

Plot 21 futbollistë janë aktivizuar për skuadrën e Verderit në gjysmën e parë të sezonit në…

Ramsei te Juventus e kryer, zbulohen detajet e transferimit

Mesfushori i Arsenalit, Aron Ramsei është lojtar i Juventusit. Sipas “Sky Sport Italia”, 27-vjeçari dhe agjenti…

Xhaka, shkaku i ‘katastrofës’ te “Topçinjtë” e Londrës

Mesfushori me origjinë shqiptare, Granit Xhaka u transferua me bujë të madhe në Premier Ligë, te…

Trajneri i Frajburgut: Abrashi është luftëtari që ka qenë gjithmonë

Amir Abrashi u rikthye në fushat e lojës pas shumë kohëve larg tyre, për shkak të…

Te Verderi i besojnë verbërisht Rashicës, kosovari qëndron në Gjermani

Drejtori sportiv i Verder Bremen, Frank Bauman ka folur sot për mediat gjermane, ku ka sqaruar…

“Nis” karriera e Bares, më në fund titullar te Malaga

Ish-kapiteni i Shpresve, Keidi Bare u largua nga Atletiko Madridi në fillim të sezonit, ku u…

Ish-mesfushori i Shpresave i shkëlqyer, gol dhe më i miri për Grashopersin

Gjelbrim Taipi është një emër që nuk është dëgjuar shpesh në mediat shqiptare, por në momentin…

Nuk ka më pengesa, Bare me ekipin e parë të Malagas

Mesfushori shqiptar, Keidi Bare kaloi      nga Atletiko Madridit te Malaga në merkaton e verës, për…

FOTO | Memushaj shembull dhe jashtë fushave te Peskara

Mesfushori i kombëtares shqiptare të futbollit, Ledian Memushaj është një nga lojtarët më të mirë në…

FOTO | Gjashtë muaj pa ekip, Vajushi i bashkohet Papës në Rumani

Armando Vajushi ishte një nga lojtarët më premtues gjatë kohës kur luante te Kievo, pasi vlerësohej…

VIDEO | Një intervistë shumë origjinale nga Pogba

Mesfushori i Mançester Junajtid, Pol Pogba duket i “rilindur” që pas largimit të Zhoze Murinjos nga…

Qaka i shumëkërkuar, për mesfushorin shqiptar nuk mungojnë ofertat

Kamer Qaka u transferua në verë te FCSB (Steaua e Bukureshtit), por aty qëndroi vetëm për…

Rroca: Me Kukësin dua titullin, shpresoj te një transferim jashtë

Mesfushori i ri i Kukësit, Eduart Rroca ka folur për faqen zyrtare të klubit sot, ku…

Rroca: Kukësi një zgjedhje e lehtë, me Shkurtajn do të jetë gjithçka perfekte

Mesfushori i ri i Kukësit, Eduart Rroca ka folur pas prezantimit të tij zyrtar te ekipi…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online