VIDEO | Festa i takon Junajtid, i riu Maldini e dreqos në fund

Mançester Junajtid dhe Milan zhvilluan një takim miqësor në Uells në kuadër të turneut “International Champions…

Barça pas yllit të Junajtid, tifozët: Na jepni Mesin!

Humori anglez, godet sërish. Sapo u publikua lajmi se Barcelona është interesuar për yllin e Mançester…

Pogba largohet nga Junajtid, ky detaj e vërteton!

Pas fjalëve të fundit të Pol Pogba, zërat rreth tij janë shtuar shumë. Mesfushori francez tha…

Junajtid boshatis xhepat, çfarë page të çmendur ofron për De Ligt

Mançester Junajtid kërkon me doemos të përforcojë mbrojtjen dhe i ka vënë syrin prej kohësh tashmë…

Raiola është i çmendur, ja sa kërkon si komision për De Ligt

Barcelona ishte shumë pranë transferimit të De Ligt. Katalanasit kishin gati ofertën prej 85 milionë euro…

Arsenal apo Mançester Junajtid? Ylli i Atletikos duhet të zgjedhë

Tomas Parti ka një jetë që luan te Atletiko Madrid. Mesfushori afrikan është një ndër më…

Një francez për “Djajtë” e Junajtid, oferta e parë është e çmendur

Mançester Junajtid duket se e ka gjetur sulmuesin e duhur. Sipas “Goal France”, drejtuesit e “Djajve…

Overmars e konfirmon, ylli i Ajaksit është në shitje!

Ajaksi do të përfitojë miliona këtë merkato. Pas shitjes së Frenkie De Jong dhe largimit thuajse…

Në Angli çmenden për sulmuesin e Lionit, gati ofertat

Një tjetër Dembele duket se do të jetë në qendër të vëmendjes këtë merkato. Siç raportojnë…

Revolucion norvegjez, buxhet i majmë për Solskjaer në merkaton e verës

 “FourFourT2o” raporton se Mançester Junajtid do t’i japë një buxhet prej 330 milionë eurosh trajnerit Ole…

Nevill: Lojtarët e Junajtid plehra, Solskjaer e di ç’duhet të bëjë!

Legjenda e Mançester Junajtid dhe analisti i “Sky Sport”, Geri Nevill, nuk është përmbajtur aspak pas…

“Timoni” Solskjaer, që tani me rekorde negative

Ole Gunar Solskjaer mori drejtimin e Junajtid në muajin dhjetor, pas shkarkimit të Zhoze Murinjos. Me…

VIDEO: Gafa e tretë radhazi, çfarë po ndodh me De Gean?

David De Gea është një nga emrat që përmendet më shpesh kur vjen diskutimi për portierin…

“Stiv, ulu në stol! Nuk ka mbaruar ende!”

Para 20 vitesh, Mançester Junajtid bëri mrekullinë e madhe në finalen e Champions League në “Camp…

Junajtid, pa katër lojtarë kryesorë kundër Barcelonës

Mançester Junajtid dhe Barcelona do të përplasin brirët ditën e nesërme në “Old Trafford”, sfidë e…

Solskjaer: Junajtid ka para, do t’i shpenzoj me shumë kujdes

Trajneri i Mançester Junajtid, Ole Gunar Solskjaer, ka folur për mediat norvegjeze sa i takon merkatos…

Mrekullia “Solskjaer”, ja sa ka përfituar skuadra e Molde

Ole Gunar Solskjaer shpëtoi sezonin e Mançester Junajtid, duke e kualifikuar në çerekfinalet e Ligës së…

Luftë e ashpër për Hodson-Odoi, edhe “Djajtë” në garë për supertalentin

Bajerni i Mynihut, Liverpuli por dhe vetë Çelsi duan të sigurojnë sa më parë firmën e…

Humbi titullin në sekondat e fundit, zbulohen fjalët e Fergusonit pas ndeshjes

Mançester Junajtid, në sezonin 2011/12 e humbi titullin kampion në Premier Ligë vetëm në sekondat e…

PSG ankesë në UEFA për festimin e Evras, francezi e kthen në personale

Patris Evra nuk mund të mungonte në ndeshjen midis PSG-së dhe Mançester Junajtid. Ish-mbrojtës i “djajve…

Merr fund magjia Solskjaer, Arsenali e mposht me… De Gean!

Arsenali ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sa i takon luftës për një vend mes…

Një mbrojtës nga Bundesliga për Junajtid, gati oferta konkrete

Mançester Junajtid ka probleme në prapavijë dhe këtë gjë nuk e zgjidhi dot as Zhoze Murinjo,…

Forma perfekte e Lukakut, sekreti është… veza e skuqur!

Romelu Lukaku po kalon një moment shumë të mirë. Sulmuesi i Mançester Junajtid nuk preferohej në…

E përdorën si imazh i një kompanie bastesh, Solskjaerit i ikën truri!

Ole Gunar Solskjaer është njeriu i momentit në futboll. Trajneri norvegjez po bëb mrekullira në stolin…

Penalltia që vrau PSG-në, edhe UEFA dakord me vendimin e gjyqtarit

Ndeshja mes PSG-së dhe Mançester Junajtid u luftua deri në sekondat e fundit të sfidës. Me…

Solskjaer divorc me Molden, firma me Junajtid formalitet

Tashmë është zyrtare: Solskjaer ka ndërprerë kontratën me skuadrën norvegjeze të Moldes. Trajneri i “Djajve të…

Solskjaer: PSG na mundi në 10 minuta, Mbape një lojtar i madh

Trajneri i Mançester Junajtid, Ole Gunar Solskjaer ka folur për mediat para ndeshjes së kthimit kundër…

Jetoi dy vite rresht në hotel, fatura e Murinjos do t’u shtangë

Gjatë qëndrimit për dy vite e gjysmë te Mançester Junajtid, Zhoze Murinjo mori një vendim që…

Solskjaer e konfirmon, ja kush do të jetë mungesa e madhe kundër PSG-së

“Mendova se do të rikthehej, por sot në stërvitje nuk ia doli. Nuk kam ndërmend të…

Solskjaer: Të jesh i suksesshëm është në ADN-në e Junajtid!

Trajneri i Mançester Junajtid, Ole Gunar Solskjaer ka folur pas ndeshejs së fituar me përmbysje kundër…

Solskjaer vendos: Lukaku në listën e largimeve, “buzëqeshin” në Itali

Trajneri i Mançester Junajtid, Ole Gunar Solskjaer nuk është një admirues i lojës së sulmuesit belg,…

Solskjaer shkruan historinë, kalon edhe legjendarin Ferguson

Trajneri norvegjez, Ole Gunar Solskjaer është njeriu i momentin në Angli. Numri një i Mançester Junajtid…

Gjoba të rënda për PSG-në dhe Junajtid, UEFA me “dorë të hekurt”!

Mançester Junajtid dhe PSG janë gjobitur nga UEFA për trazirat që shkaktuan tifozeritë në ndeshjen e…

Dy klube angleze pas mbrojtësit të Milanit, e konfirmon agjenti

Xhiani Vitali, agjenti që përfaqëson mbrojtësin e Milanit Davide Kalabria, ka folur sot për mediat italiane…

VIDEO | Në “Teatrin e Ëndrrave” fitojnë shqelmat, Junajtid frenon Liverpulin!

Përballja e dy ekipeve më të mëdha në Angli nuk ka dhuruar gola. Mançester Junajtid dhe…

Çmenduri katalanase, gati oferta faraonike për sulmuesin anglez

Sulmuesi anglez po bën shumë mirë, duke shënuar 9 gola në kampionat.

Ndeshja skandaloze kundër PSG-së, justifikohet Sançez: Më dëmtoi arbitri!

Sulmuesi i Mançester Junajtid, Aleksis Sançez është rikthyer pas në kohë, për t’iu përgjigjur kritikëve të…

“Vërshëllimat e bëjnë më të fortë!”, Tuhel i thur elozhe Di Marias

Trajneri i PSG-së, Tomas Tuhel ka mbrojtur lojtarin e tij, Angel Di Maria, si dhe i…

Shtohen makthet në Paris, dëmtohet edhe ylli i dytë i sulmit

Sikur të mos mjaftonte dëmtimi yllit brazilian Nejmar, te PSG-ja tani i duhet të bëjnë llogaritë…

“Ciao Juve!”, Marsial rinovon me Mançester Junajtid

Ylli francez i Mançester Junajtid, Antoni Marsial ka rinovuar me “Djajtë e kuq”, një kontratë e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online