Klop: S’ia kam idenë çdo bëjë Guardiola, Siti ka një avantazh

Jyrgen Klop ka folur para gazetarëve në prag të finales së “Community Shield” që zhvillohet në…

VIDEO | Humori i radhës nga Klop, harron pyetjen në çështje sekondash

Jyrgen Klop njihet për batutat e shumta. Daljet për shtyp të gjermanit shoqërohen thuajse çdo herë…

Klop: E treta e vërteta, e duam këtë Champions League!

Jurgen Klop mund të konsiderohet si trajneri i finaleve të humbura. Trajneri gjerman ka qenë shumë…

Klop e thotë hapur: Merkato? Afrimet do të jenë me pikatore!

I pyetur për planet e Liverpulit në këtë merkato, trajneri gjerman, Jurgen Klop, garantoi se nuk…

VIDEO | Po sikur të luhej pa tifozë? Përgjigja e Klop është fantastike

Jyrgen Klop doli të fliste para gazetarëve në përfundim të ndeshjes kundër Barcelonës. Njëri prej gazetarëve…

Klop: Çfarë zemre treguan këta lojtarë, krijuam diçka të veçantë

Jyrgen Klop ishte arkitekti i një tjetër mrekullie që do të mbahet mend gjatë. Skuadra e…

Klop: Kjo fitore ishte e shkruar, ju tregoj gjendjen e Salah

Liverpuli siguroi një fitore dramatike pak minuta para fundit në takimin e sotëm ndaj Njukasëll. Tekniku…

Valverde: Asgjë s’ka mbaruar, nuk e harrojmë çfarë na bëri Roma

Trajneri  i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka folur për mediet në përfundim të takimit të parë të…

Klop i dëshpëruar: S’mund të luajmë më mirë se kaq

Jyrgen Klop ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës së tij ndaj Barcelonës, por rezultati 3 – 0…

A është Firmino gati për Barçën? Klop “fsheh dorën”

Roberto Firmino, sulmuesi i Liverpulit, është dilema më e madhe për trajnerin Klop para ndeshjes kundër…

Nga hero në të shpërfillur, ç’po ndodh me Shaqirin?

Kanë kaluar më shumë se katër muaj nga paraqitja fenomenale e Xherdan Shaqirit kundër Mançester Junajtid…

Filmi dhe ushqimi i preferuar, Klop u përgjigjet pyetjeve të tifozëve

Jyrgen Klop i është përgjigjur pyetjeve që njerëzit anembanë botës kërkojnë për të në “Google”. Në…

Krisje mes Napolit dhe Insinjes, sulmuesin nuk e do as… Liverpuli

Pas largimit të Marek Hamshik, Lorenco Insinje u bë kapiteni i ri i Napolit. Pavarësisht se…

Edhe Klop kundër VAR: Më vjen keq për Sitin

Trajneri i Liverpulit, Jurgen Klop, foli për mediat angleze sot, ku më shumë u ndalua te…

“Magjia” e Hazard dhe makthi i 2014-ës, Klop gati për finalen me Çelsin

Liverpuli pret nesër në “Anfield” Çelsin. “The Reds” u duhet medoemos fitorja për të qëndruar në…

Klop ngushëllon PSG-në: S’ka më të pafat se ata

Jyrgen Klop ka dhënë një intervistë interesante për medien franceze “Telefoot”. Trajneri i Liverpulit ka komentuar…

Klop kthehet në makth për Bajernin, Liverpuli futet në garë për talentin 18-vjeçar

Kalum Hudson-Odoi kërkohet prej muajsh me ngulm nga Bajernit i Mynihut. Talenti i Çelsit nuk i…

Klop: Golin e parë do e shoh 500 herë!

Skuadra e Jyrgen Klop kreu një paraqitje të shkëlqyer në “Allianz Arena” duke mundur Bajernin e…

“Shënoni sa më shumë gola”, Klop tregon sekretin e fitores përballë Bërnlit

Ndeshja mes Liverpulit dhe Bërnlit pati shumë polemika, për shkak të disa vendimeve të ekipit të…

Klop kapet me gazetarin: Futbolli nuk është PlayStation!

Barazimi ndaj Evertonit bëri që Liverpuli të humbte kryesimin e kampionatit anglez ndaj rivalëve të Mançester…

Kovaç: Objektivi u arrit, ky Bajern duhet dhe në Bundesligë

Bajerni i Mynihut nuk vinte me “petkun” e favoritit në “Anfield”. Shumë vetë mendonin se skuadra…

Klop: Rezultat i pranueshëm, Alaba e Kimish më surprizuan

Jyrgen Klop e konsideroi barazimin pa gola kundër Bajernit të Mynihut si një rezultat të pranueshëm…

Murinjo shfajësohet: Guardiola dhe Klop patën mbështetje, unë jo

Zhoze Murinjo ka dhënë një intervistë të gjatë për “Bein Sports”, ku ka hedhur disa akuza…

VIDEO | Siti “gjunjëzon” Liverpulin, diferenca ngushtohet në katër pikë

Mançester Siti ka arritur t’i shkaktojë humbjen e parë Liverpulit të Jyrgen Klop për këtë sezon.…

Çfarë thotë historia, ja pse Klop duhet të ketë kujdes

Fitorja ndaj Njukasëll dhe humbja e Mançester Sitit ndaj Leisterit, ka bërë që shumë tifozë të…

VIDEO | Kthim pas në kohë, shijoni perlën e “bomberit” Jyrgen Klop

Jyrgen Klop pati një karrierë të suksesshme te skuadra e Maincit, ku luajti për 10 vite.…

VIDEO | Festoi si i çmendur, federata angleze nuk tregon mëshirë ndaj Klop

Goli i Divok Origit në sekondat e fundit të ndeshjes me Evertonin, bëri që trajneri i…

VIDEO | Jurgen Klop humbet “fillin” e konferencës: Po më flet një zë erotik në kufje!  

Jurgen Klop dihet se është një trajner i paparashikueshëm. Shpesh e kemi parë që të bëjë…

Klop fillon “spastrimet”, nga Turqia duan dy lojtarë

Klubi më i titulluar në futbollin turk, Fenerbarçe, është përfshirë në një krizë si kurrë më…

Klop: Politika e la jashtë Shaqirin, në serbisht di vetëm të shaj…

Trajneri i Liverpulit Jyrgen Klop ka folur para gazetarëve në Beograd për takimin e nesërm ndaj…

Shaqiri s’udhëton drejt Serbisë, Klop shpjegon vendimin

Xherdan Shaqiri nuk ka udhëtuar me skuadrën e Liverpulit në transfertën ndaj Cërvena Zvezdës në Beograd.…

Mediat serbe jehonë mungesës së Shaqirit: Duan të evitojnë problemet  

Xherdan Shaqiri nuk do të jetë në ndeshjen e kësaj të marte në Beograd. Ky është…

Klop e pranon: Ekipi ka pësuar ulje, duhet të mendojmë një zgjidhje

Liverpuli ndan vendin e parë në tabelën e kampionatit anglez me Mançester Sitit. Skuadra e Jurgen…

Klop shfryn ndaj “Nations League”: Turneu më pa sens në botë

Jyrgen Klop ka lëshuar disa kritika të ashpra për turneun “Nations League”. Trajneri i Liverpulit e…

Video | Liverpuli “parakalon” Sitin, ekipi i Klop kap kreun

Ka mjaftuar e majta vrastare e Mohamed Salah për të siguruar tri pikët për Liverpulin. Sulmuesi…

Tre gola në tre sezone, ofertë e çmendur për të “harruarin” e Liverpulit

Sulmues anglez i Liverpulit Deni Ings është një emër thuajse i harruar në skuadrën e Jurgen…

Klop bën çudinë e radhës, prish intervistën e Alisonit

  Trajneri i Liverpulit Jurgen Klop njihet si një person me një sens të madh humori,…

Zyrtare: Alison te Liverpuli, bëhet portieri më i shtrenjtë në botë

Liverpuli i sezonit të ardhshëm po bëhet gjithnjë e më i frikshëm. Klubi i drejtuar nga…

Makth për mesfushorin e Liverpulit, humbet sezonin pa filluar

Aleks Okslejd-Çembërlejn ishte një nga lojtarët më të dalluar të Liverpulit gjatë sezonit të kaluar, por…

Kutinjo përfundimisht “ngujohet” te Liverpuli, Klop e merr në Champions

Filipe Kutinjo përfundimisht do të mbetet edhe për një sezon pjesë e skuadrës së Liverpulit. Mesfushori…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online