VIDEO | Humori i radhës nga Klop, harron pyetjen në çështje sekondash

0

Jyrgen Klop njihet për batutat e shumta. Daljet për shtyp të gjermanit shoqërohen thuajse çdo herë me të qeshura. Momente humori nuk mund të mungonin në daljen e fundit për shtyp para finales së Champions-it.

Klop iu përgjigj në gjermanisht pyetjes së një gazetar bashkëkombës, në përfundim të përgjigjes, zëdhënësi për shtyp i vendosur nga UEFA i kërkoi një përmbledhje të asaj që tha në gjuhen angleze. Klop pranoi, por pak sekonda vonë u ndal dhe pyeti zëdhënësi: A e mban mend pyetjen?  

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.