Klop bën çudinë e radhës, prish intervistën e Alisonit

0

 

Trajneri i Liverpulit Jurgen Klop njihet si një person me një sens të madh humori, që madje ndonjëherë kalon në një sjellje disi ekscentrike. Çudia e radhës nga tekniku gjerman ka ardhur gjatë intervistës së blerjes më të re të Liverpulit,  portierit Alison Beker.

Gardiani brazilian sapo kishte mbaruar tekstet mjekësore dhe kishte filluar të jepte intervistën e tij të parë për klubin e tij të ri kur papritur shfaqet Klop, i cili deri atë moment nuk kishte arritur ta takonte kurrë më parë portierin e tij të ri. Një prezantim i shkurtër me pak shkëmbime fjalësh dhe me kaq Klop u largua, por dëmi u bë, intervistat nuk mund të vazhdonte nga të qeshurat që kishin mbërthyer të pranishmit.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.