VIDEO | Jurgen Klop humbet “fillin” e konferencës: Po më flet një zë erotik në kufje!  

Jurgen Klop dihet se është një trajner i paparashikueshëm. Shpesh e kemi parë që të bëjë veprime ”të çuditshme”. Gjermani di që të dhurojë spektakël edhe në konferencat për shtyp, ku nuk i rezervon batutat apo ndonjë moment që ai e kthen në situatë komike.

Në konferencën para ndeshjes me Liverpulin, trajnerit i është dashur që të ketë dhe një përkthyese, e cila i fliste në kufje, pasi gazetarët ishin nga vende të ndryshme. Gjithsesi, në një moment të caktuar, trajneri e ka humbur thelbin e pyetjes, pasi ishte fiksuar pas zërit që i fliste në kufje.

Klop nuk nguroi që ta tregonte në atë moment se personi që po fliste kishte një zë shumë erotik. Humor në sallë, por tekniku i PSG-së kërkon që ta përsërisë dhe një herë pyetjen, si për të dëgjuar “zërin erotik”, por dhe për të kuptuar pyetjen që të gjithë e kaluan në planin e dytë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online