Shkëmbi: Rezultat i gënjeshtërt, ju tregoj problemet!

Teuta u mposht 3-0 nga Ventspils në Letoni dhe kalimi në raundin tjetër është një mision…

Rinovimi dhe merkato, Shkëmbi tregohet i sinqertë

Bledi Shkëmbi do të vijojë të mbetet në krye të Teutës. Pati dyshime fillimisht, por presidenti…

Zyrtarizohet Shkëmbi, Erlis Frashëri nënshkruan në Kosovë

Bledi Shkëmbi dhe stafi i tij do të vazhdojnë bashkëpunimin me Teutën edhe për një sezon,…

Ekskluzive: Teuta nxiton për Europën, merr vendimin për Shkëmbin

Teuta nuk do të ndryshojë trajner, pasi Bledi Shkëmbi ka rinovuar kontratën dhe do të mbetet…

Shkëmbi: Objektivi u arrit, kam një plan për Teutën

Bledi Shkëmbi, pas ndeshjes me Laçin, në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport deklaroi: “Kemi që…

Teuta pa Sidibe, Shkëmbi: Kastrioti nuk është inferior!

Teuta mori tre pikët me Partizanin dhe kërkon të sigurojë pjesëmarrjen në kupat e Europës. Një…

Shkëmbi: Nuk të fal njeri pikë, Europa titulli ynë!

Teuta pret Partizanin, tashmë kampion. Në Durrës kanë nevojë për tre pikët dhe rrotacionin e të…

Shkëmbi: Teuta në garë, sulmi duhet të bëjë më shumë

Teuta përballet nesër me Skënderbeun në Korçë dhe ky takim vlen shumë për objektivin Europë. Durrsakët…

“Revolta” e Shkëmbit: Fitorja detyrim, ka diçka që nuk më pëlqen!

Teuta pret nesër Luftëtarin në Durrës dhe trajneri Bledi Shkëmbi e ka të qartë objektivin. “Duhet…

Shkëmbi: Ekipi reagoi, nuk fajësoj asnjë repart

Bledi Shkëmbi, trajneri i Teutës, pas ndeshjes me Kukësin në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport…

Zeqiri: Shkëmbi s’ka eksperiencë për situata të tilla, ja ç’duhet të bëjë

Kriza që po kalon skuadra e Teutës ka qenë temë bisede në emisionin “Zona Gol” në…

Teuta pa dy titullarë, Shkëmbi: Tirana si ne, moment i vështirë

Teuta ka humbur tre ndeshjet e fundit dhe kërkon të bëjë kthesën. Durrsakët kanë një ndeshje…

Shkëmbi “fshikullon” ekipin: Do merren masa, po i shënojmë portës sonë

Bledi Shkëmbi nuk i kurseu kritikat për lojtarët e tij në intervistën e dhënë në përfundim…

“Do flas me klubin”, merret vendimi për Bledi Shkëmbin

E ardhmja e Bledi Shkëmbit u vu në pikëpyetje. Humbja 5-0 me Laçin ishte e rëndë…

Shkëmbi mediton dorëheqjen: Do reflektoj, s’po gjejmë problemin

Bledi Shkëmbi, trajneri i Teutës, foli pas humbjes 5-0 që durrsakët pësuan me kurbinasit. Në emisionin…

Shkëmbi: Goli na shpërfytyroi, nuk ishim më ekip!

Eliminimi nga Kupa nuk është përjetuar mirë nga trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi. Tekniku korçar nuk…

Shkëmbi: Rezultati favorizon Kukësin, por luhet në fushë asnjanëse

Kukësi dhe Teuta do të luftojnë nesër për një vend në gjysmëfinalen e Kupës së Shqipërisë.…

Shkëmbi: Na vjen keq për diçka, nuk mendojmë për titullin

Bledi Shkëmbi po bën mirë në sezonin e tij debutues në Superiore, por ka edhe keqardhje…

Shkëmbi: Vendi i parë po na shpërqendron, ja pse Progni gjuajti penalltinë

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi foli pas humbjes kundër Luftëtarit. Numri një i stolit të ekipit…

Shkëmbi: Osmani mungesë e madhe, kujdes Luftëtarin! Titulli? Do shohim…

Teuta ka një transfertë të vështirë nesër në Gjirokastër. Ndeshja e parë atje ka qenë mjaft…

Shkëmbi: Kartoni i kuq? Zgjidhja më e mirë që mund të bënte Osmani

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, u shpreh mjaft i gëzuar pas fitores së skuadrës së tij…

Batuta e Shkëmbit: Vështirësi ka Barça e Reali, e jo më Teuta

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi ka folur para sfidës kundër Kamzës, ku pranoi se skuadra e…

Shkëmbi nuk rrezikon me Bushiç, ka edhe një dëmtim tjetër

Teuta po bëhet gati për ndeshjen e radhës, që do të luhet ditën e nesërme kundër…

Shkëmbi: Tirana të imponon respekt. Titulli? Mund të ëndërrojmë!

Teuta ka një transfertë të vështirë kundër Tiranës nesër. Durrsakët në dy fazat e para me…

Shkëmbi: Latif na gëzon, Arapi ka probleme

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, është shprehur i kënaqur për lojën e skuadrës së tij në…

Shkëmbi e zbulon: Ja problemi me transfertën e Arapit

Te Teuta kanë bërë vetëm një afrim gjatë merkatos dimërore. Trajneri  i skuadrës durrsake, Bledi Shkëmbi,…

Shkëmbi: Në verë s’na shkonte mendja te vendi i parë, ja me kë po bisedojmë

Teuta ka qenë një ndër ekipet surprizë të këtij sezoni. Skuadra durrsake i ka mbyllur gjysmën…

Dobësitë dhe çelësi i suksesit, Bledi Shkëmbi zbërthen Teutën e tij

Në dy fazat e para të Kategorisë Superiore 2018-2019, skuadra e Teutës u rendit në vendin…

Shkëmbi: Fitore me vlera. Titulli? Flasim pas ndeshjes me Laçin

Teuta nuk ndalet dhe arriti të siguronte fitoren e nëntë në kampionat. 0-4 përballë Kastriotit dhe…

Shkëmbi: Dhamë gjithçka në fushë, ja kush janë “aleatët” e Teutës

Teuta nuk ia doli të fitonte ndeshjen direkt me Partizanin, pavarësisht se Gashi i kaloi vendasit…

Shkëmbi: Luftëtari i fortë, llogaritë i bëjmë në fund

Teuta ka një ndeshje jo të lehtë nesër. Luftëtari në Gjirokastër i ka mposhtur dhe ajo…

Nga Shkëmbi te Kallaku: merkato, kush bën diferencën në Superiore dhe “leksionet”

Teuta po bën mirë këtë sezon, teksa renditet në vendin e tretë në klasifikim. Gjatë verës…

Shkëmbi: Të barazosh me Kukësin nuk është keq, jemi për Europë

Trajneri i Teutës Bledi Shkëmbi ishte i kënaqur me lojtarët e tij, por dhe me rezultatin…

Shkëmbi i sinqertë: Nuk besoja te përmbysja, na shpëtoi Hidi

Shumë fat për Teutën. Bledi Shkëmbi e pranoi pas ndeshjes që skuadra e tij u paraqit…

Shkëmbi, mesazh Flamurtarit: Nuk fitohet në atë mënyrë ndeshja!

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, pa ndeshjes me Flamurtarin, në një lidhje direkte me emisionin “Gol…

Rrugëtimi i Kristi Kotes, “demit” korçar që e krahasonin me Shkëmbin

Kristi Kote, lindur më 26 shtator 1998. Vendlindja, Korçë. Aktualisht lojtar i Partizanit. Shumëkush që e…

Shkëmbi: Ishim në vështirësi, goli i parë na çliroi

Teuta arriti një fitore të rëndësishme kundër Kastriotit dhe tashmë do të shfrytëzojë pauzën e kampionatit…

Shkëmbi: Ndeshje e shëmtuar, do diskutoj me presidencën për të ardhmen

Teuta u kthye me këmbë në tokë pas fitores me Skënderbeun dhe përballë Partizanit ishte shumë…

Shkëmbi “vë gishtin mbi plagë”: Ju tregoj problemet e sotme!  

Trajneri Bledi Shkëmbi ka komentuar humbjen e Teutës në Gjirokastër. Numri një i skuadrës durrsake ka…

Shkëmbi: Larguam krizën, Hidi shumë i rëndësishëm

Bledi Shkëmbi, trajneri i Teutës, iu gëzua fitores së parë në kampionat. Për korçarin ishte shumë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online