Browsing Category

Premier League

Van Gal: Nuk jam kloun

Trajneri i Mançester Junajtidit, Luis van Gal ka marrë disa kritika pas gjestit të tij në fitoren 3-2 të “Djajve të…

Pelegrini: Sot nuk ka shaka

Trajneri i Mançester Sitit, Manuel Pelegrini është vënën nën presion nga mediat britanike për eksperimentet në…

Asgjë serioze për De Gean

Në morinë e lajmeve të këqija sa i përket dëmtimeve tek Junajtid ka mbërritur dhe një lajm disi më pozitiv.…