Browsing Category

La Liga

Ronaldo të bën me krahë

Reali pa Ronaldon nuk bën dot. Tentoi këtë sezon të ndërtonte një skuadër që të mos varej me prej portugezit, por…

Nejmar i ofrohet Barcelonës?

Eliminimi nga Liga e Kampioneve ka trishtuar ambientin në Paris dhe tashmë klubi mendon për revolucion në drejtim,…