VIDEO/ Ndeshje që fitohen me fanellë! Las Palmasi po kryesonte, Real Madridi e godet në fund dhe i merr 3 pikët

Real Madridi ka marrë një tjetër fitore në kampionat. Ekipi i Ancelotit ka arritur që të fitojë me shifrat 1-2 kundër Las Palmasit. Goli i parë është shënuar nga vendasit, të cilët kaluan në avantazh me anë të Javier Munioz.

Por madrilenët arritën që të barazonin në të 65, atje ku Vinicius Junior riktheu baraspeshën. E në fund, si gjithmonë, është Real Madridi që fiton. Me një gol të Tchouamenit në të 84, madrilenët marrin 3 pikët e radhës. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online