Mesi, Suarez, Busquets, Alba! Tiki-taka te Inter Miami, shikoni spektaklin e pasimeve

Inter Miami ka rikthyer Barcelonën e dikurshme. Mesi, Suarez, Busquets dhe Jordi Alba ishin nga minuta e parë në përballjen kundër El Salvador.

Spektakël kanë dhuruar në fushën e lojës me pasimeve brilante, duke treguar se kuptohen ende me sy mbyllur me njëri-tjetrin. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online