VIDEO/ Të jesh djali i Cristiano Ronaldos ka benefite, 14-vjeçari Cristiano Junior shfaqet në stadium…me të dashurën!

Djali i Cristiano Ronaldos, 14-vjeçari Cristiano Junior, tërhoqi shumë vëmendje gjatë El Clasico-s së djeshme mes Real Madridit dhe Barcelonës, që u luajt në kryeqytetin e Arabisë Saudite, Riad.

Junior u shfaq në stadium në shoqërinë e një vajze të panjohur. Shumë mendojnë se ajo është e dashura e tij dhe pse nuk mund të besojnë, pasi djali i portugezit është vetëm në moshën 14-vjeçare. Megjithatë të jesh djali i Cristiano Ronaldo-s ka shumë benefite, përfshirë edhe fushën e dashurisë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online