ZYRTARE | Man Utd hap merkaton, njihuni me talentin uellsian

Mançester Junajtid ka hapur serinë e blerjeve për këtë merkato vere. Futbollisti i parë që firmos…

VIDEO | Rikthim në kohët e vjetra, Solskjaer e Bekam “show” në miqësore

Ish-lojtarë të Mançester Junajtid dhe Bajernit të Mynihut u mblodhën sot në stadiumin “Old Trafford” për…

Murinjo shpërthen: Kush është djali i mirë këtu? Ai është kthyer në një kukull!

Zhose Murinjo është kthyer dhe një herë tjetër në qendër të vëmendjes, me portugezin që në…

Solskjaer nuk përmbahet: Humbje dhe sezon turpërues, verë e “nxehtë” na pret!

Ole Gunar Solskjaer ka folur për Sky Sport pas humbjes turpëruese në “Old Trafford” 2-0 ndaj…

Revolucion norvegjez, buxhet i majmë për Solskjaer në merkaton e verës

 “FourFourT2o” raporton se Mançester Junajtid do t’i japë një buxhet prej 330 milionë eurosh trajnerit Ole…

Solskjaer: Disa futbollistë luajtën ndeshjen e fundit, nuk e meritojmë Champions-in

Mançester Junajtid i dha fund luftës për një vend në Champions League me barazimin e sotëm…

Solskjaer i përvishet sulmuesit, kontrata e re e ka bërë dembel

Barazimi i Mançester Junajtid me Çelsin nuk ka kaluar pa tension në dhomat e zhveshjes së…

Humbjet në fushë s’janë asgjë, Juanjtid “varroset” në tregjet financiare

Sezoni i zi i Mançester Junajtid i ka kushtuar shumë rëndë klubit në aspektin financiar, sepse…

Solskjaer: Siti ka vendosur një standard, kemi diferenca në cilësi

Në ndryshim nga humbja e fundjavës ndaj Evertonit, Ole Gunar Solskjaer, nuk kritikoi lojtarët e tij…

Solskjaer habit: Kujdes nga Siti, ka një taktikë të pistë!

Sot në mbrëmje sytë janë në Old Trafford, aty ku do të luhet derbi i madh…

VIDEO | Solskjaer “thumbon” Nevill: S’është e lehtë të menaxhosh

Geri Nevill dhe Ole Gunar Solskjaer kanë formuar një miqësi tepër të ngushtë falë 11 viteve…

Solskjaer shpërthen: Unë do të jem këtu, shumë të tjerë jo

“Muaji i mjaltit” ka mbaruar midis Ole Gunar Solskjaer dhe lojtarëve të Mançester Junajtid. Humbja me…

“Timoni” Solskjaer, që tani me rekorde negative

Ole Gunar Solskjaer mori drejtimin e Junajtid në muajin dhjetor, pas shkarkimit të Zhoze Murinjos. Me…

Solskjaer: Mesi tjetër nivel, ai bëri diferencën

Ole Gunar Solskjaer nuk i kurseu lëvdatat për Lionel Mesin dhe klubin e Barcelonës në përfundim…

Solskjaer: Bëmë sa mundëm, por harruam gjënë kryesore

Trajneri i Mançester Junajtid Ole Gunnar Solskjaer nuk ishte aq optimist dhe i kënaqur nga mbrojtësi…

Solskjaer: Nuk e imagjinoj dot largimin e Pogbas!

Ole Gunar Solskjaer i ka dhënë një “shkelm” të fortë lajme që kanë qarkulluar në ditët…

Barça pret Atletikon, në “Camp Nou” do të ketë një vizitor special

Barcelona do të luajë mbrëmjen e sotme përballë Atletikos së Madridit, një sfidë direkte për sa…

Solskjaer “nxjerr fshesën”, pesë lojtarë konsiderohen të ikur

Mançester Junajtid po përgatitet për një merkato të fuqishme. Krahas afrimeve që këtë vit do të…

Bekam: Solskjaer trajneri i duhur për Junajtid, tifozët e admirojnë

Ish-futbollisti anglez, Dejvid Bekam ishte i pranishëm në Bahrein, aty ku u zhvillua sot gara e…

Solskjaer: Junajtid ka para, do t’i shpenzoj me shumë kujdes

Trajneri i Mançester Junajtid, Ole Gunar Solskjaer, ka folur për mediat norvegjeze sa i takon merkatos…

Mrekullia “Solskjaer”, ja sa ka përfituar skuadra e Molde

Ole Gunar Solskjaer shpëtoi sezonin e Mançester Junajtid, duke e kualifikuar në çerekfinalet e Ligës së…

Solskjaer: Realizova ëndrrën finale, tani duhet punë, durim dhe merkato!

Ole Gunar Solskjaer është emëruar sot trajner i përhershëm te Mançester Junajtid dhe në konferencën e…

E ardhmja e Solskjaer, Pol Pogba jep mendimin e tij

Pol Pogba bëri një nisje sezoni për t’u harruar, edhe pse pritej shumë nga ai pasi…

Solskjaer i pafat, ndaj Barcelonës pa “yllin” e sulmit

Shorti i goglave nuk ishte i butë me Mançester Junajtid. “Djajtë e Kuq” do të ndeshen…

E përdorën si imazh i një kompanie bastesh, Solskjaerit i ikën truri!

Ole Gunar Solskjaer është njeriu i momentit në futboll. Trajneri norvegjez po bëb mrekullira në stolin…

Solskjaer divorc me Molden, firma me Junajtid formalitet

Tashmë është zyrtare: Solskjaer ka ndërprerë kontratën me skuadrën norvegjeze të Moldes. Trajneri i “Djajve të…

Solskjaer magjik si në 1999, vijon rekordi i fitoreve në udhëtim

Ole Gunar Solskjaer mund të quhej njeri me fat para dy muajsh, kur e gjeti veten…

Solskjaer: Ç’tu thosha, e mbajti Ajaksi fjalimin motivues!

Ole Gunar Solskjaer është ende trajner i përkohshëm te Mançester Junajtid, por jo për shumë kohë.…

Solskjaer: PSG na mundi në 10 minuta, Mbape një lojtar i madh

Trajneri i Mançester Junajtid, Ole Gunar Solskjaer ka folur për mediat para ndeshjes së kthimit kundër…

Solskjaer e konfirmon, ja kush do të jetë mungesa e madhe kundër PSG-së

“Mendova se do të rikthehej, por sot në stërvitje nuk ia doli. Nuk kam ndërmend të…

Solskjaer “mallkohet” nga dëmtimet, humbet për gjashtë javë sulmuesin

Mançester Junajtid është një ndër ekipet më të pafat të momentin, për sa i përket dëmtimeve…

Junajtid shkon në Paris i “sakatuar”, 10 mungesa për Solskjaer

Mançester Junajtid do të ndeshet të mërkurën me PSG-në në kryeqytetin e Francës. “Djajtë e kuq”…

Solskjaer: Të jesh i suksesshëm është në ADN-në e Junajtid!

Trajneri i Mançester Junajtid, Ole Gunar Solskjaer ka folur pas ndeshejs së fituar me përmbysje kundër…

Revolucioni Solskjaer, “kurbani” i parë norvegjezit është kapiteni

Është vetëm çështje ditësh para se Ole Gunar Solskjaer të nënshkruajë një kontratë afatgjatë me Mançester…

Nuk ka kurë për Fred, as “doktor” Solskjaer nuk e shëron dot

Mesfushori brazilian Fred ishte blerja rekord e Mançester Junajtid në merkaton e verës së 2018-ës. “Djajtë…

Analogjia interesante e Solskjaer: Duhet durim, Sançez është si një shishe keçapi

Forma e Aleksis Sançez është bërë shumë shqetësuese për të gjithë te Mançester Junajtid. Sulmuesi kilian…

Fillon makthi për Solskjaer, sulmi i Junajtid “ngelet” sakat

Humbja në “Old Trafford” kundër PSG-së me rezultatin 2 – 0, ishte një goditje tepër e…

Solskjaer: PSG tjetër nivel, Aleksis Sançez të gjejë vetveten

Ole Gunar Solskjaer pësoi humbjen e parë si trajner i Mançester Junajtid pas një fillimi përrallor…

Marsial mesazh drejtuesve: Duam të vazhdojmë me Solskjaer

Kontrata e Ole Gunar Solskjaer me Mançester Junajtid mbaron në fund të sezonit, por me shumë…

Solskjaer: Mbape i shpejtë si rrufe, ky është shansi jonë

Ditën e nesërme Ole Gunar Solskjaer do përjetojë për herë të parë eksperiencën e të qenit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online