“Forever Young”, Mançester Junajtid rinovon me mesfushorin veteran

Mançester Junajtid po kalon një periudhë shumë të mirë me ardhjen e Solskjaer në kreun e…

Solskjaer e kalon “provën”, drejtuesit e Junajtid kanë gati kontratën e radhës

Dy muaj më parë, Zhoze Murinjo u shpreh para medieve se do të ishte një mrekulli…

10 fitore në 11 ndeshje, presidenca e klubit takohet me Solskjaer

Mançester Junajtid mposhti bindshëm Fulhemin 0-3 në fushën e këtyre të fundit, duke treguar dhe njëherë…

Shifrat janë frikshme, Junajtid është shndërruar në “bishë” nga Solskjaer

Në fund të vitit të shkuar, konkretisht më 19 dhjetor, Mançester Junajtid vuri në krye të…

Batuta e Solskjaer: Golat me portë bosh? Marsial le të më kopjojë

Sezoni më i mirë i sulmuesit francez, Antoni Marsial e ka parë 23-vjeçarin të shënojë 17…

Ishte “beniamini” i Murinjos, Solskjaer e largon drejt Kinës

Zhoze Murinjo dhe Ole Gunar Solskjaer janë dy trajnerë shumë të ndryshëm, në filozofi, mënyrën e…

Junajtid blindon mesfushën, talenti rinovon deri në vitin 2023

Mançester Junajtid po shijon formën fantastike që po kalon me në krye Ole Gunar Soskjaer dhe…

Batuta e Solskjaer për De Gean: Na lejohet të kemi një portier të madh

Trajneri i Mançester Junajtid, Ole Gunar Solskjaer foli menjëherë pas ndeshjes kundër Totenhamit, ku u shpreh…

Rosi nuk dorëzohet, Solskjaer e thërret në Mançester

Në dekadën e fundit kombëtarja e Italisë ka pasur shumë pak lojtarë cilësorë dhe një ndër…

“Doktor” Solskjaer po punon mirë, “shërohet” edhe Pogba

Mançester Junajtid merr fitoren e dytë në pak ditë, sërish duke shënuar të paktën 3 gola,…

Filozofia “anti-Murinjo” dhe shefi Sir Aleks, Solskjaer zbulon “djajtë” e tij

Ole Gunar Solskjaer do të rikthehet nesër në “Old Trafford”, kësaj radhe jo si lojtar, por…

Solskjaer menjëherë në gjurmët e Sër Aleks, statistikat e konfirmojnë

Shkarkimi i Zhose Murinjos në mesjavë dhe ardhja në krye të pankinës së Mançester Junajtid e…

Pronarët e Junajtid marrin vendimin, ja trajneri i ri

Drejtuesit e Mançester Junajtid nuk kanë humbur kohë për të caktuar zëvendësuesin e Zhoze Murinjos. Në…

Zbulohet plani i Junajtid, ish-legjenda në krye të klubit deri në fund të sezonit

Ditën e sotme, Mançester Junajtid njoftoi shkarkim e Zhose Murinjos, pas plot tre sezonesh në krye…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online