Shkëmbi: Na duhet vetëm një fitore në dy sfidat e mbetura

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, ka folur para sfidës kundër Kastriotit, një transfertë shumë e vështirë…

Shkëmbi: Kampionët duhen respektuar gjithmonë, kryesorja që morëm tri pikët

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, foli për emisionin Gol pas Goli në Supersport, ku u shpreh:…

Mungesa përballë Skënderbeut, Shkëmbi me dilema para fundjavës

Teuta do të luajë në fundjavë përballë Skënderbeut, një sfidë shumë delikate për skuadrën durrsake. Të…

Shkëmbi: Vajushi i pafat, ja çfarë nuk po kuptojnë lojtarët

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, foli për emisionin “Gol pas Goli” në Supersport pas barazimit pa…

Zeqiri: Shkëmbi s’ka eksperiencë për situata të tilla, ja ç’duhet të bëjë

Kriza që po kalon skuadra e Teutës ka qenë temë bisede në emisionin “Zona Gol” në…

Shkëmbi: Mënyra si humbim fundi i botës, skuadra nuk lufton aspak!

Bledi Shkëmbi, trajneri i Teutës, analizoi humbjen 1-3 përballë Tiranës pas ndeshjes, duke u shprehur i…

Shkëmbi “fshikullon” ekipin: Do merren masa, po i shënojmë portës sonë

Bledi Shkëmbi nuk i kurseu kritikat për lojtarët e tij në intervistën e dhënë në përfundim…

Ekskluzive/ Teuta mendon revolucionin, kërkon trajner të ri

“Do mendohem, do flas me drejtuesit. Objektivat e klubit janë më të rëndësishme”. Bledi Shkëmbi e…

Shkëmbi mediton dorëheqjen: Do reflektoj, s’po gjejmë problemin

Bledi Shkëmbi, trajneri i Teutës, foli pas humbjes 5-0 që durrsakët pësuan me kurbinasit. Në emisionin…

Shkëmbi: Europa shumë pranë, Laçi një rival i vështirë

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi ka folur para ndeshjes në transfertë kundër Laçit, ku pranoi se…

Shkëmbi: Ndeshje fotokopje, Kallaku vuajti presionin e Atandës

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi analizoi humbjen 3-0 kundër Partizanit. Sipas teknikut të durrsakëve, Partizani e…

Shkëmbi: Shanse të barabarta me Kukësin, dënimi i Kamzës s’e ka cënuar garën

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi foli pas ndeshjes kundër Kukësit, e cila e mbyll në barazimin…

Shkëmbi: Partizani ekipi më i mirë, futboll pa presion nuk ka!

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi tha para ndeshjes kundër Partizanit se “Demat” janë skuadra më e…

Shkëmbi: Pësuam nga një episod, pikë që na afron me Europën

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi foli pas ndeshjes kundër Skënderbeut për “Supersport”, ku u shpreh i…

Rokadë dhe sytë nga Vajushi, Shkëmbi mendon për Skënderbeun

Teuta u shkëput nga dy vendet e kreut fundjavën e hskuar, duke pësuar një humbje përballë…

Shkëmbi: Kartoni i kuq? Zgjidhja më e mirë që mund të bënte Osmani

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, u shpreh mjaft i gëzuar pas fitores së skuadrës së tij…

Sfida me Kukësin dhe rikthimi i Teutës, Shkëmbi flet me optimizëm

Bledi Shkëmbi, trajneri i Teutës, ka pranuar se skuadra e tij nuk ka qenë ajo që…

Shkëmbi: Nuk e prisnim këtë rezultat, Latif e Bushiç do të jenë gati

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi u pa shumë i zhgënjyer në fjalën e tij pas ndeshjes…

Batuta e Shkëmbit: Vështirësi ka Barça e Reali, e jo më Teuta

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi ka folur para sfidës kundër Kamzës, ku pranoi se skuadra e…

Vajushi te Teuta? Trajneri Shkëmbi shpjegon gjithçka

Lajmi më i bujshëm që doli sot sa i takon merkatos është padiskutim transferimi i Armando…

Shkëmbi me kritika dhe i zhgënjyer: Prisja më shumë nga skuadra!

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi foli pas barazimit kundër Tiranës, ku pranoi se skuadra duhej të…

Shkëmbi: Latif na gëzon, Arapi ka probleme

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, është shprehur i kënaqur për lojën e skuadrës së tij në…

Shkëmbi e zbulon: Ja problemi me transfertën e Arapit

Te Teuta kanë bërë vetëm një afrim gjatë merkatos dimërore. Trajneri  i skuadrës durrsake, Bledi Shkëmbi,…

Shkëmbi: Kemi të drejtën të ëndërrojmë për titullin kampion

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi ka folur për “RTSH Sport” sot, ku ka prekur disa tema.…

Shkëmbi: Në verë s’na shkonte mendja te vendi i parë, ja me kë po bisedojmë

Teuta ka qenë një ndër ekipet surprizë të këtij sezoni. Skuadra durrsake i ka mbyllur gjysmën…

Shkëmbi: Motivim ekstra për futbollistët, tifozët na kanë munguar

Teuta e Bledi Shkëmbit po bën mjaft mirë, teksa në 8 ndeshjet e fundit nuk njeh…

Shkëmbi: Kundërshtari na vuri në vështirësi, rëndësi ka të fitojmë

Blendi Shkëmbi ishte i lumtur pas ndeshjes, teksa foli për “Supersport” në emisionin “Gol pas Goli”,…

Shkëmbi: Duam vazhdimësinë, por na duhet dhe pak… fat

Teuta do të ndeshet nesër në Vlorë kundër Flamurtarit. Si durrsakët ashtu dhe kuqezinjtë kanë të…

Shkëmbi: Nuk më pëlqejnë lojtarët shumë të rëndësishëm, duhet vazhdimësi

Bledi Shkëmbi ishte mjaft i lumtur pas suksesit me Laçin, por theksoi në prononcimin  tij për…

Shkëmbi do vazhdimësinë: Partizani? Ne gjithmonë kemi një objektiv në kokë

Trajneri Bledi Shkëmbi po bën mirë me Teutën e tij. Tekniku korçar mundi në fundjavë Skënderbeun…

Shkëmbi: Fitore speciale, tani rezultat edhe me Partizanin!

Një pjesë e rëndësishme e kaluar te Skënderbeu, skuadra e venlindjes, duke fituar dhe dominuar në…

Shkëmbi e pranon: Gabova unë, 30 minuta të çuara dëm

Trajneri Bledi Shkëmbi ishte dukshëm i zhgënjyer pas humbjes me Kukësin. Në emisionin “Gol pas Goli”…

Shkëmbi, 12 muajt e “Lirisë”

Gjergji Stefa Kur Bledi Shkëmbi i tha ‘Po’ stolit të një skuadre modeste në Kosovë, Lirisë…

Shkëmbi largohet nga Liria, e pret Superiorja

Blendi Shkëmbi e mbyll misionin e tij te Liria e Prizrenit. Një sezon i suksesshëm në…

Shkëmbi debutim ëndrrash, “fundos” Besën dhe nderon Erzenin e Stojkut

Glen Domi Erzeni fiton dhe merr tri pikë të çmuara duke u ngjitur në vendin e…

2018-a e Shkëmbit, Shqipëria, Kosova dhe zgjedhjet në FSHF

“Po kaloj një aventurë shumë të mirë në Prizren. Duka meriton një tjetër mandat” Intervistoi: Gjergji…

Liria gabon 45 minuta, Shkëmbi: Ndoshta kemi fluturuar pak si tepër këto ditë

Liria e drejtuar nga Bledi Shkëmbi kishte shansin të kapte përkohësisht kreun e tabelës sot, por…

Josa-Shkëmbi, dogana me Kosovën nuk ekziston më

Ata që futbollin e njohin mirë, e dinin që kjo do ishte çështje kohe. Që në…

Bledi Shkëmbi u jep zemër ish-shokëve të tij me një mesazh

Tashmë nuk është më në fushë, por Bledi Shkëmbit nuk i ndahet zemra nga Skënderbeu i…

Shkëmbi: Skënderbeu kalon Dinamon dhe hyn në histori

Bledi Shkëmbi dha mendimin e tij për sfidën e djeshme kundër Tiranës në “Selman Stërmasi”, barazuar…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online