Bledi Shkëmbi u jep zemër ish-shokëve të tij me një mesazh

Tashmë nuk është më në fushë, por Bledi Shkëmbit nuk i ndahet zemra nga Skënderbeu i tij, edhe pse punon si trajner në Prizren, te Liria.

Ish-kapiteni korçar ka postuar sot në Instagram një mesazh të shkurtër, por domethënës, për gjithë futbollistët e Skënderbeut para ndeshjes kundër Dinamos, sot në mbrëmje.

Keni bërë krenar çdo shok, çdo mik, çdo trajner, çdo president, çdo shqiptar dhe me këtë krenari duhet ta luani këtë ndeshje… I bindur që pas ndeshjes do ndihemi më shumë krenarë…”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online