Zbulohet lista e Kukësit, vetëm 21 futbollistë për Sherifin

0

Duhen dhe pak ditë nga debutimi në Champions League, dhe Kukësi duket se është gati për të marrë pjesë në kompeticionin më madhor kontinental për klube. Në datën 6 korrik do të publikohet lista e plotë e lojtarëve që do të jenë të gatshëm për trajnerin Gjoka, por “Sport Ekspres” mëson më herët organikën prej 21 lojtarësh që është përpiluar nga stafi i Kukësit. Risia e vetme mund të konsiderohet ajo e të riut Klodian Duraku, i cili është përfshirë në listën A. Kukësi do të ndeshjet në datat 12 dhe 19 korrik  me kampionët e Moldavisë, Sherifin e Tirapolit, në kuadër të turit të dytë eliminator të Champions League.

 

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online