Kukësi afron edhe një futbollist nga të rinjtë e Okserit

0

Ditën e djeshme vëmendja u përqendrua te Hair Zeqiri, Rustem Hoxha dhe spanjolli Serran, por Kukësi mbylli edhe një afrim tjetër, më pak të bujshëm.

Një tjetër lojtar që i është bashkangjitur Kukësit është edhe mesfushori Mario Mata. 19-vjeçari luan në krah të mesfushës dhe në të shkuarën ka qenë pjesë e moshave të Okserit në Francë. I riu dëshiron të provojë veten në Shqipëri dhe këtë mundësi ia ka dhënë skuadra e Kukësit, që do ta mbajë nën vëzhgim atë.

Nuk dihet ende nëse Mata do të përfshihet në ekipin e parë, apo në ekipin B, por gjithsesi nëse do të jetë cilësor, trajneri Ernest Gjoka do ta ketë nën vëzhgim.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online