Bejl te Bajerni? Kovaç flet troç

Bajerni i Mynihut ka qenë një ndër klubet më të përfolura si destinacioni i ardhshëm i…

Shabani “out”, Niko Kovaç lë jashtë liste talentin shqiptar

Mesfushori 20-vjeçar ka marrë një lajm të keq

Kovaç: Champions-i i vështirë, kemi kundër shtete e miliarderë

Niko Kovaç ka dalë para gazetarëve në të parën konferencë që i paraprin sezonit të ri.…

Rumenige: Champions-i na vështirësohet vit pas viti, tifozët harrojnë diçka

Drejtori ekzekutiv i Bajernit, Karl-Hainc Rumeninge, është ndalur të flasë për medien gjermane “Sport1” në lidhje…

Kampionat e kupë, Bajerni zbulon të ardhmen e stolit bavarez

Bajerni i Mynihut ishte në depresion pak muaj më parë, aq sa drejtuesit e lartë të…

VIDEO | “Dush” me birrë, sprinti i Roben shtang trajnerin Kovaç

Festa e birrës është një traditë e ekipeve gjermane. Pija e dashur përdoret gjithmonë në festimin…

Kovaç: I lumtur që festojmë Pashkët si kryesues të Bundesligës

Trajneri i Bajernit të Mynihut, Niko Kovaç, foli pas ndeshjes së fituar kundër Verderit 1-0, ku…

Luan kundër Verderit të Rashicës, Kovaç: Një sfidë delikate!

Trajneri i Bajernit të Mynihut, Niko Kovaç, ka folur para përballjes së parë me Verder Bremenin…

Kovaç: Ajaksi luajti me zemër! Nuk i mbajnë dot ato lojtarë

Niko Kovaç ka lënë të kuptohet se lajmet mbi interesimin e Bajernit për portierin e Shalkes,…

Kovaç: Ja pse nuk bëmë merkato të fuqishme! Haverc një yll i së ardhmes

Trajneri i Bajernit, Niko Kovaç, ka dhënë një intervistë për medien gjermane “Sport Bild”, ku ka…

Legjenda e Bajernit del kundër Kovaç: Klubi të mendojë një plan të ri

Bajerni i Mynihut u rikthyer në vend të parë të Bundesligës pas më shumë se katër…

Kovaç: Liverpuli luajti më mirë, ky është limiti jonë

Niko Kovaç nuk shkoi dot më shumë se raundi i 1/16-ve në aventurën e tij të…

Kovaç: Ja situata me Havertz dhe Verner, Levandovski na kushtëzon

Me largimin e Timo Verner drejt kampionatit kinez, Bajerni i Mynihut ka ngelur pa një sulmues…

Kovaç: Objektivi u arrit, ky Bajern duhet dhe në Bundesligë

Bajerni i Mynihut nuk vinte me “petkun” e favoritit në “Anfield”. Shumë vetë mendonin se skuadra…

Sfida kundër Liverpulit, Kovaç: Të jeni të sigurt se nuk mbaron 0-0!

Trajneri i Bajernit të Mynihut, Niko Kovaç ka folur në konferencën e zakonshme për shtyp para…

Dënimi i Myler, trajneri Kovaç: Mungesa e tij më ka acaruar!

Trajneri i Bajernit të Mynihut, Niko Kovaç është shprehur se është shumë i acaruar me dënimin…

Bajernit i buzëqesh fati, Kovaç merr një super lajm

Bajerni i Mynihut u mund në fundjavë nga Bajern Leverkuzeni, çka shkaktoi që diferenca me kryesuesit…

Pavard te Bajern? Kovaç i “mbyll derën” francezit

Gjatë muajve të verës, Benzhamin Pavard ishte shumë pranë kalimit te Bajerni i Mynihut. Drejtuesit e…

Kovaç është i prerë: S’ka blerje në janar, në verë futemi në merkato

Bajerni i Mynihut ndodhet nëntë pikë larg kryesuesve të Borusias së Dortmundit. Kampionët e Gjermanisë duket…

Bajerni mendon për planin B, agjenti i Venger i pranishëm në “Allianz Arena”

Niko Kovaç nuk ka pasur një fillim ëndrrash në detyrën e re si trajneri i Bajern…

Kovaç ia vë fajin mbrojtjes: Më vjen keq për Manuel Nojer

Bajerni i Mynihut do të presë nesër në “Allianz Arena”, Benfikën në kuadër të ndeshjes së…

Hënes dha alarmin, Mateus godet edhe më rëndë trajnerin e Bajernit

Pak nga pak aventurës bavareze po i vjen fundi për kroatin Niko Kovac, sepse barazimi 3-3…

Kovaç e ka me lojtarët: Trajneri s’ka faj në këto situata

Barazimi me Fortunën e Dyseldorfit ka lëkundur jo pak pozitat e Niko Kovaç në krye të…

Kovaç bën inferiorin: Dortmundi është favorit

Ditën e nesërme Bajerni do të ndeshet në “Signal Iduna Park” ndaj Dortmundit. Kësaj radhe bavarezët…

Shans i artë për Meritan Shabanin, Niko Kovaç i beson takimin e Kupës

Bajerni i Mynihut do të ndeshet nesër kundër skuadrës gjysmëprofesioniste të Rëdinghauzenit në kuadër të raundit…

Kovaç: Ndërhyrje në janar? Tregu ka shumë lojtarë interesantë…

Niko Kovaç ka folur para gazetarëve në konferencën për shtyp që i paraprin transfertës së bavarezëve…

Te Bajerni kanë mbetur të mahnitur, Gnabri tani ka statusin e një titullari

Serzh Gnabri ishte një prej lojtarëve më të mirë të Bajernit në fitoren 2-0 të bavarëve…

Kovaç: Na duhet dhe pak fat, na ka munguar finalizimi

Ndryshe nga edicionet e shkuara, Bajern Mynih këtë edicion ka vuajtur në Bundesliga dhe e sheh…

Bajerni publikon listën e Champions-it, ka vend edhe për mesfushorin shqiptar

Teksa kompeticioni më prestigjioz i futbollit evropian është vetëm 2 javë larg, ekipet pjesëmarrëse kanë filluar…

Bajerni rikthehet në Bundesligë, Kovaç rrëfen prapaskenat e merkatos

Nesër në orën 20:45, Bajerni pret në “Allianz Arena” Hofenhajmin për të hapur siparin e sezonit…

Ndryshim hierarkie te Bajerni, Kovaç merr vendimin

Zherom Boateng ishte shumë pranë largimin nga kampionët e Gjermanisë, por kërkesat e larta që drejtuesit…

Video | Bavarezët për faqe të zezë, forma e kampionëve lë për të dëshiruar

Përballja ndaj skuadrës gjysmë-profesioniste të Drohtersenti mendohej si një “shëtitje” për djemtë e Niko Kovaç. Por,…

Bavarezët të etur për hakmarrje, Kovaç kërkon trofeun e parë përballë ish-ekipit

Ditën e nesërme, Bajerni i Mynihut do të rikthehet të luajë në Gjermani në kuadër të…

Perisiç pret në besë Interin: Kovaç e di ku mund të më gjesh

Gjatë tri sezoneve të shkuara, Ivan Perisiç, së bashku me kapitenin Mauro Ikardi kanë mbajtur në…

Acar te Bajerni, Kovaç i jep mesazh të prerë Levandovskit

Këtë verë është folur pa fund për Ronaldon, Hazardin, Bonuçin e shumë të tjerë, por duket…

Kovaç e sheh veten te Bajerni, por “në kohën e vet”

Niko Kovaç ka disa javë që përmendet si alternativë për t’u bërë pasues i trajnerit Jup…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online