Klop: S’ia kam idenë çdo bëjë Guardiola, Siti ka një avantazh

Jyrgen Klop ka folur para gazetarëve në prag të finales së “Community Shield” që zhvillohet në…

Rikthimi në fushë dhe biseda me Klop, rrëfehet Xherdan Shaqiri

Xherdan Shaqiri pësoi një dëmtim në fundin e sezonit të shkuar dhe nuk iu bashkua skuadrës…

Klop: Mallkimi u thye, ky trofe për popullin e Liverpulit dhe familjen time

Trajneri i Liverpulit, Jurgen Klop, foli menjëherë pas ndeshjes kundër Totenhemit. Triumfi i të tijve i…

VIDEO | Humori i radhës nga Klop, harron pyetjen në çështje sekondash

Jyrgen Klop njihet për batutat e shumta. Daljet për shtyp të gjermanit shoqërohen thuajse çdo herë…

Klop: Jam trajner rekordesh, disfata ndaj Realit më mësoi vetëm diçka

Trajneri i Liverpulit, Jurgen Klop, foli në konferencën e fundit para sfidës së madhe finale kundër…

“Ja cili trajner i duhet Juves”, Moxhi ka një propozim interesant

Ish-drejtori i Juventusit, Luçiano Moxhi, ka folur në lidhje me trajnerin e ri të “Zonjës” dhe…

Klop: E treta e vërteta, e duam këtë Champions League!

Jurgen Klop mund të konsiderohet si trajneri i finaleve të humbura. Trajneri gjerman ka qenë shumë…

Klop: Ishte hapi i parë, e shkruam historinë tonë!

Trajneri i Liverpulit, Jyrgen Klop, e priste që titulli t’i shkonte Mançester Sitit, edhe pse goli…

VIDEO | Po sikur të luhej pa tifozë? Përgjigja e Klop është fantastike

Jyrgen Klop doli të fliste para gazetarëve në përfundim të ndeshjes kundër Barcelonës. Njëri prej gazetarëve…

Klop: Çfarë zemre treguan këta lojtarë, krijuam diçka të veçantë

Jyrgen Klop ishte arkitekti i një tjetër mrekullie që do të mbahet mend gjatë. Skuadra e…

45 minuta për t’u bërë hero, Uijnaldum: Isha i tërbuar me Klop!

Një natë e çmendur në Liverpul, me aktorë dy emra që nuk ia merrte mendja askujt:…

Salah-Firmino, gazetari dhe Klop zbulojnë gjithçka

Liverpul mori një fitore të madhe mbrëmë ndaj Njukasëll me rezultatin 3-2. Megjithatë, lëndimi i Mohamed…

Klop: Kjo fitore ishte e shkruar, ju tregoj gjendjen e Salah

Liverpuli siguroi një fitore dramatike pak minuta para fundit në takimin e sotëm ndaj Njukasëll. Tekniku…

VIDEO | Liverpuli s’heq dorë nga titulli, heroi i pazakontë është…Origi

Liverpuli nuk dorëzohet në garën për titullin kampion. “The Reds” mundën në transfertë Njukasëllin 3 –…

Revolucioni Klop: Ide dhe miliona, në 3 vjet vetëm dy futbollistë kanë mbijetuar!

Para 3 vitesh Jyrgen Klop, i cili në vitin 2015 pasoi Brendan Roxhers në stolin e…

“Po nuk fitova titullin në katër vite…”, premtimi bosh i Klopit

Jurgen Klop iu bashkua Liverpulit në verën e vitit 2015, pasi kishte arritur gjëra të mëdha…

Valverde: Asgjë s’ka mbaruar, nuk e harrojmë çfarë na bëri Roma

Trajneri  i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka folur për mediet në përfundim të takimit të parë të…

Klop i dëshpëruar: S’mund të luajmë më mirë se kaq

Jyrgen Klop ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës së tij ndaj Barcelonës, por rezultati 3 – 0…

Nga hero në të shpërfillur, ç’po ndodh me Shaqirin?

Kanë kaluar më shumë se katër muaj nga paraqitja fenomenale e Xherdan Shaqirit kundër Mançester Junajtid…

Filmi dhe ushqimi i preferuar, Klop u përgjigjet pyetjeve të tifozëve

Jyrgen Klop i është përgjigjur pyetjeve që njerëzit anembanë botës kërkojnë për të në “Google”. Në…

Firmino i dëmtuar, Klop: Është makinë, nuk e ndal asgjë!

Liverpuli fitoi me lehtësi dje ndaj Hadërsfildit, duke siguruar 3 pikë që i japin përkohësisht kreun,…

Dëmtimi i Firminjos, Klop tregon nëse luan kundër Barcelonës

Liverpuli luan sot në mbrëmje përballë Hadërsfilldit në “Anfield Road”, një sfidë që duhet fituar që…

Klop: Kemi nxjerrë mësime, pres me padurim Barcelonën

Trajneri i Liverpulit, Jurgen Klop, duke folur për BT Sport, deklaroi pas fitores në Porto dhe…

Nuk luan nga viti i shkuar, Klop për lojtarin e tij: Tani është gati!

Jurgen Klop ka dhënë një lajm shumë të mirë për tifozët e Liverpulit, pasi dy lojtarët,…

Klop i heq meritat vetes: Van Dajk ka qenë gjithmonë i pabesueshëm

Trajneri i Liverpulit, Jurgen Klop ka folur për mediat britanike pas ndeshjes kundër Sauthempton, ku mbrojtësi…

Klop: Kampionat i çmendur, mos na kërkoni të luajmë si Siti!

Jyrgen Klop me të drejtë ishte i ekzaltuar pas fitores 3-1 që Liverpuli arriti në Sauthempton,…

VIDEO | Përmbysje fantastike, “Faraoni” Salah ndez Liverpulin

Për një titull kampion duhet të vuash shumë. Këtë gjë e bëri sot Liverpuli në transfertën…

Gëce: Klop dhe Guardiola të paarritshëm, ja për kë bëj tifo në Premier

Ylli i Borusia Dortmundit, Mario Gëce ka punuar si me trajnerin Jurgen Klop, i cili e…

Klop ngushëllon PSG-në: S’ka më të pafat se ata

Jyrgen Klop ka dhënë një intervistë interesante për medien franceze “Telefoot”. Trajneri i Liverpulit ka komentuar…

Racizmi në futboll, edhe trajnerët kundërshtarë mbrojnë Sterling

Racizmi në futboll vazhdon të jetë prezent në çdo stadium dhe lojtarët e përjetojnë shumë keq…

Klop kthehet në makth për Bajernin, Liverpuli futet në garë për talentin 18-vjeçar

Kalum Hudson-Odoi kërkohet prej muajsh me ngulm nga Bajernit i Mynihut. Talenti i Çelsit nuk i…

Humbi kombëtaren për shkak dëmtimi, ai që feston është… Klop

Liverpuli ka qenë një nga skuadrat që ka vuajtur më shumë nga dëmtimet këtë sezon, sidomos…

Binom i pandarë, ylli gjerman i bashkohet Klopit te Liverpuli

Jurgen Klop krijoi një skuadër shumë të fortë dhe të mbushur me talente kur drejtonte skuadrën…

Kovaç: Liverpuli luajti më mirë, ky është limiti jonë

Niko Kovaç nuk shkoi dot më shumë se raundi i 1/16-ve në aventurën e tij të…

Klop: Golin e parë do e shoh 500 herë!

Skuadra e Jyrgen Klop kreu një paraqitje të shkëlqyer në “Allianz Arena” duke mundur Bajernin e…

Alison i thur elozhe Nojerit, Klop: Ja si mposhtet Bajerni!

Jurgen Klop dhe Alison Beker kanë qenë të pranishëm në konferencën për shtyp para ndeshjes kundër…

Klop: Kundër Bajernit do të japim gjithçka që të kualifikohemi!

Trajneri i Liverpulit, Jurgen Klop ka folur para ndeshjes së kthimit kundër Bajernit te Mynihut, ku…

“Çfarë po ndodh me Shaqirin?!”, tifozët e kuq i kërkojnë llogari Klopit

Tifozeria e Liverpulit është një nga më të mëdhatë në botë dhe mbështetja e tyre ndaj…

Klop kapet me gazetarin: Futbolli nuk është PlayStation!

Barazimi ndaj Evertonit bëri që Liverpuli të humbte kryesimin e kampionatit anglez ndaj rivalëve të Mançester…

VIDEO | Kapësi i topave tallet me Klop, gjermani bie pre e provokimit

Liverpuli nuk ia doli të merrte tri pikët në përballjen derbi ndaj Everton. Skuadra “fqinje” bëri…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online