VIDEO | Reflekse të pabesueshme, Meret shpëton Hysajn nga autogoli

Portieri i Napolit, Aleks Meret, bëri më së miri detyrën e tij në fitoren e djeshme…

Gjithmonë e më pak oferta, dilemat për Hysajn vazhdojnë

Është bërë e qartë prej disa muajsh që e ardhmja e Elseid Hysajt nuk do të…

Atletiko u tërhoq, “gjiganti” italian fillon negociatat për Hysajn

E ardhmja e Elseid Hysajt mbetet ende një dilemë, kur ka kaluar më shumë se gjysme…

E kryer | Hysaj – Atletiko “Game Over”, firmos mbrojtësi anglez

Atletiko Madrid i ka dhënë fund kërkimit për një mbrojtës të djathtë. Mediet angleze po raportojnë…

Napoli nuk bën ulje, Atletiko ndërpret bisedimet për Hysajn

Negociatat midis Napolit dhe Atletikos për kartonin e Elseid Hysajt janë ndërprerë. Sipas “Corriere Dello Sport”…

Ançeloti “fshin” Hysajn, elozhet të gjitha për Di Lorencon e Manolas

Trajneri i Napolit, Karlo Ançeloti, ka dhënë një intervistë për të përditshmen italiane “Corriere Dello Sport”,…

FOTO | Hysaj i jep fund beqarisë, ceremoni madhështore në Shkodër

Mbrojtësi i kombëtares kuqezi, Elseid Hysaj, i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e shkuar. Ceremonia madhështore…

Hysaj madrilen, plot 20 milionë euro në arkat e Napolit

Elseid Hysaj është në Shqipëri, pasi nesër është një ditë shumë e rëndësishme për të, dita…

“E ardhmja? Pushime, kaq”. Hysaj martohet këtë verë

Mbrojtësi i Shqipërisë, Elseid Hysaj, foli për Supersport pas ndeshjes kundër Moldavisë, ku u shpreh: NDESHJA…

Hysaj drejt La Ligas, dëshirë kryesore e trajnerit të njohur!

Elseid Hysaj duket gjithnjë e më larg Napolit, lajm që u përforcua edhe më shumë nga…

Çfarë zhurme për Hysajn, një tjetër ekip anglez del në skenë

Elseid Hysaj prite të jetë dhe njëherë tjetër një nga lojtarët më të përfolur në merkaton…

Marrin fund enigmat, Napoli gjen akordin me pasuesin e Hysajt

Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentis, deklaroi pak ditë më parë se hendeku midis ekipit të…

Hysaj ultimatum Napolit, nuk pranon më stolin

Elseid Hysajt dhe Kevin Malkyit nuk kanë arritur ta bindin Karlo Ançelotin në sezonin e tij…

Hysaj gjithmonë e më larg Napolit, veprimi i agjentit flet shumë

E ardhmja e Elseid Hysajt duke gjithmonë e më larg Napolit. Lajmet mbi largimin e lojtarit…

Inter shfaq interes konkret për Hysajn, por mbetet “plani B”

Është mëse e sigurt se Interi do të afrojë një mbrojtës të djathtë gjatë merkatos së…

Napoli në sulm për zëvendësuesin e Hysajt, e gjejnë në Angli

Pozicioni i mbrojtësit të djathtë mbetet një çështje e nxehtë te Napoli. Elseid Hysaj dhe Kevin…

Interesim për mbrojtësin e Napolit, ndërlikohet e ardhmja e Hysajt

Elseid Hysaj dhe Kevin Malkuit jan dy alternativa shumë të mirë për krahun e djathtë të…

Ançeloti bindet nga Hysaj, Napoli bën gati “shpërblimin”

Elseid Hysaj vuajti jo pak te Napoli pas ardhjes së Karlo Ançelotit. Trajneri italian shpesh herë…

Hysaj: Shiriti i kapitenit më gëzon, do të jetë një natë fantastike

Në mungesë të Mërgim Mavrajt të pezulluar shiriti i kapitenit të kombëtares shqiptare do t’i kalojë…

Hysaj dhe Panuçi optimistë: Mbrojtja jonë e ndal Turqinë, nesër vetëm për fitore!

Kristian Panucci dhe Elseid Hysaj ishin të pranishëm në konferencën për shtyp para ndeshjes së nesërme…

Hysaj: Po përmirësohem me Ançelotin, do jepja gjithçka për një gol

Elseid Hysaj ka qenë përkrah Karlo Ançelotit në daljen për shtyp para takimit të nesërm ndaj…

Ançeloti: Hysaj qendërmbrojtës? S’kam ndërmend të bëj shpikje

Napoli mund Salcburgun me rezultatin e pastër 3 – 0 në “San Paolo”, por kualifikimi mbetet…

VIDEO | Napoli shkatërron Parmën, Hysaj asist

Napoli është rikthyer te fitorja në Serie A, teksa ka shkatërruar Parmën në transfertë me shifrat…

VIDEO | Nuk ka gola në Firence, Napoli i Hysajt largohet me një pikë

Fiorentina priti Napolin sot në ndeshjen kryesore të javës së 23-të në Serie A dhe mendohej…

Interes konkret nga Interi, fillon kontakti me agjentin e Hysajt

JTek Interi po lakohet gjithnjë e më shumë emri i Elseid Hysajt. Lojtari i kombëtares shqiptare,…

Frikë te Napoli, kërkojnë që tani për pasuesin e Hysajt

Kalimi i Elseid Hysajt te Çelsit gjatë merkatos së janarit ishte diçka e sigurt sipas mediave…

VIDEO | Napoli “shuplakë” Sampdorias, ndalet “furia” e Kualjarelës

Napoli ka hedhur pas krahëve eliminimin në Kupë nga Milani, teksa mundi ditën e sotme në…

Shtohen shanset për Hysajn si titullar, Malkuit drejt Premier Ligës

Mendohej se do të ishte mbrojtësi kuqezi Elseid Hysaj ai që do të largohej drejt kampionatit…

Hysaj ndez merkaton, tashmë oferta e Çelsit ka dhe një vlerë konkrete

23 milionë euro! Kaq ka qenë oferta më e fundit e Çelsit drejt Napolit për mbrojtësin…

Marota “ngel në klasë” mbrojtësin, fillon sulmi për lojtarin e kombëtares shqiptare

Elseid Hysaj nuk po kalon një moment të mirë te Napoli. Pas dy sezoneve si titullar…

VIDEO | Napoli tepër i fortë për Lacion, çfarë lufte për zonën Champions

Napoli bëri detyrën në “San Paolo”, duke mundur Lacion me rezultatin 2 – 1. Kajehon dhe…

VIDEO | Napoli kalon në çerekfinale, Hysajn e shpëton “VAR”-i

Napoli është ka siguruar një biletë për në finalen e Kupës së Italisë. Skuadra e drejtuar…

Agjenti i Hysajt i bën presion Çelsit: Janari po mbaron!

Agjenti i mbrojtësit Elseid Hysaj, Mario Xhufredi ka dhënë një tjetër intervistë për mediat italiane dhe…

Dita e së vërtetës për Hysajn, mbrojtësi në ankth për të ardhmen

E ardhmja e Elseid Hysajt është një dilemë e madhe. Mbrojtësi shkodran e ka humbur vendin…

VIDEO | Dy “krisma” në fillim dhe në fund, Napoli likuidon Atalantën

Një gol në fillimin e ndeshjes dhe një tjetër në fund i dhuruan tre pikët Napolit…

Hysaj: Ky ishte objektivi ynë, e vështirë të shoshësh skuadrën kur vuan

Elseid Hysaj foli për “Supersport” në emisionin “Kuq e Zi” pas ndeshjes me Uellsin. Mbrojtësin shkodran…

Nuk është më i paprekshëm, Hysaj humbet vendin e titullarit në Champions

Elseid Hysaj ishte një nga lojtarët më të përfolur në verë, për të kaluar nga Napoli…

Marrin fund kritikat për Hysajn, shtypi italian i kthehet elozheve

Gjatë javëve të fundit kanë qenë të shumta kritikat e gazetarëve italianë për Elseid Hysajn. Mbrojtësi…

Agjenti i Malkyit zbulon bisedën me Ançelotin, Hysaj në rrezik

Mbrojtësi francez, Kevin Malkyit, u transferua te Napoli nga francezët e Lilës për të rritur konkurrencën…

Ançeloti programon ndryshime, Hysaj mund ta nisë nga stoli ndaj Liverpulit!

Lajme të këqija për Elseid Hysajn. Mbrojtësi i Kombëtares kuqezi me shumë gjasa do të jetë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online