“E ardhmja? Pushime, kaq”. Hysaj martohet këtë verë

Mbrojtësi i Shqipërisë, Elseid Hysaj, foli për Supersport pas ndeshjes kundër Moldavisë, ku u shpreh:

NDESHJA – “Moldavia u rreshtua mirë në mbrojtje, nuk na lanë shumë hapësira. Megjithatë, ne ia dolëm dhe po më pëlqen loja që bëmë sot. Po mbajmë ritme të larta dhe po bëjmë një lojë të mirë.

ROLI I RI – “Po gjendem shumë mirë te roli i ri, po i afrohem sa më shumë portës”.

LOJA – “Edhe sot kemi bërë shumë lojë të mirë, kemi fituar dhe kemi shënuar, prandaj është gëzim dyfish. Kemi treguar se dimë të luajmë futboll. Trajneri i ri ka bërë punë të mirë”.

E ARDHMJA – “Skuadra ime është “pushimi”. Këtë muaj, do bëj pushime. Kam dhe dy vite kontratë me Napolin, do diskutoj me klubin dhe do të flasim. Pushimet? Do të jenë aktive”, u shpreh Hysaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online