FOTO | Hysaj i jep fund beqarisë, ceremoni madhështore në Shkodër

0

Mbrojtësi i kombëtares kuqezi, Elseid Hysaj, i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e shkuar. Ceremonia madhështore u mbajt në kalanë e Rozafës, ku morën pjesë më shumë se 400 persona, familjarë, të afërm dhe miq të çiftit.

Armando Duka, Odishe Rosi, Andi Lila, Bekim Balaj, Armando Sadiku, Ervin Bulku, Sokol Cikalleshi dhe Ilir Shulku ishin vetëm disa nga të pranishmit në ceremoninë e Hysajt, ndërsa për muzikën, u kujdes këngëtarët e mirënjohur, Sabri e Ermal Fejzullahu.

Një ceremoni shumë e bukur e zhvilluar nga familjarët e Hysajt dhe duket se e ardhmja profesionale e mbrojtësit kuqezi kaloi një plan të dytë, të paktën për një natë…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online