Browsing Tag

Gega

Largimi i Gegës, reagon klubi i Partizanit

Lajmi më i bujshëm i ditës së sotme në futbollin shqiptar ishte padiskutim largimi i trajnerit Skënder Gega nga Partizani. Tekniku 55-vjeçar dhe drejtuesit e “Demave të Kuq” vendosën të ndërprisnin bashkëpunimin. Për largimin e Gegës,…

Befasia e madhe, Skënder Gega e mbyll me Partizanin

Skënder Gega nuk do të jetë më trajner i Partizanit. Drejtuesit e klubit dhe trajneri kanë mbyllur bashkëpunimin mes tyre, raporton Supersport. Strategu 55-vjeçar iu bashkua “Demave të Kuq” në fillim të sezonit që sapo u mbyll, duke bërë…

Gega: Ishim të lodhur, por Çinari e mbylli siç di vetëm ai

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, foli për emsionin Gol pas Goli në Supersport pas sfidë së mbyllur në barazim 1-1 në Gjirokastër, ku u shpreh: “Të jem i sinqertë, ky grup i U-19 është bashkuar vetëm para dy ditësh, kanë bërë dy seanca…

Gega: Ekipi u motivua nga fitorja e Kukësit! Kemi gabuar pak

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega ishte shumë i kënaqur me fitoren e të tijve përballë Skënderbeut. Për “Supersport”, trajneri i të kuqve komentoi ndeshjen, luftën me Kukësin për titullin kampion, golin e anuluar të Rexhepit dhe mbrojti…

Gega: Kupa mbaroi, tani fokusohemi në kampionat

Skënder Gega analizoi ndeshjen e humbur me Luftëtarin dhe cilësoi penalltinë si momentin e kthesës. Në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport ai foli edhe për lëvizjet që kishte bërë në formacion. Mungesat në kampin e kuq ishin të shumta,…

Gega: Me Bushin jam sqaruar, 9 pikë më duken pak!

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega foli për “Supersport”, ku komentoi pikën e marrë kundër Kukësit, titullin kampion, çështjen “Mala” dhe tregoi bisedën që ka bërë me trajnerin e U-21, Alban Bushi. Mes të tjerash, trajneri i Partizanit…

Gega: Nuk gjuan vetëm Mensah në portë, problemi ishte tjetër

Partizani u mund në Laç dhe për trajnerin Skënder Gega kishim të bënim më një ndeshje, për të cilën nuk mund të bëhet analizë. Kjo për shkak të lojës së paktë efektive. Gjithsesi tekniku i të kuqve nuk dëshiron të merret me gjykimin,…

Dëmtimi i Hilës, Gega jep lajmin e keq

Trajneri  i Partizanit, Skënder Gega, foli për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport” pas përfundimit të transfertës ndaj Skënderbeut, ku skuadra e tij fitoi me rezultatin minimal 1 – 0. Tekniku i të kuqve mbajti më këmbë të tokë të…

Sa shumë ndryshime te Partizani, largime dhe rinovim për Gegën

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega ka rinovuar kontratën me “Demat e Kuq” dhe do të qëndrojë në krye të skuadrës kryeqytetase edhe për një vit e gjysmë. Ky rinovim për teknikun ka ardhur pas rezultateve të shkëlqyera në gjysmën e parë të…

Gega: Sot Partizani luajti siç nuk e kisha parë ndonjëherë

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega ka folur pas ndeshjes kundër turqve të Antaliaspor për faqen zyrtare të klubit, ku u shpreh jashtëzakonisht i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij, sidomos në pjesën e dytë të sfidës. Në fjalën e…

“Hajmalia”, e ardhmja dhe llogaritë: Gega flet hapur

Trajneri Skënder Gega ka folur si gjithnjë në konferencën për shtyp, në prag të ndeshjes së radhës. Tekniku tropojan ka analizuar pritshmëritë që ka për këtë takim, duke treguar se ka vlerësim maksimal për kundërshtarin, por në të njëjtën…

Gega: Pikët të dhimbsen, kam një mesazh për djemtë

Skënder Gega dhe Partizani i tij mund ta humbasin vendin e parë pas humbjes në Vlorë. Pas ndeshjes, tekniku tropojan komentoi takimin e sotëm, por edhe për sfidën e së premtes së ardhshme me Tiranën. NDESHJA ME FLAMURTARIN - “Është hera…

Gega flet mbi rivalët: Më vjen keq për Tiranën…

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, ka qenë i ftuar në emisionin “Fair-Play” në “Ora News”,  ku ka folur mbi ecurinë e skuadrës së tij deri më tani, por 54-vjeçari nuk la pa komentuar edhe situatën e vështirë që po kalojnë te skuadra…

Gega: Djemtë meritojnë komplimente, do përmirësohemi

Partizani vijon që të kryesojë me qetësinë e Skënder Gegës, i cili sërish në prononcimin  tij në “Supersport” në emisionin “Gol pas Goli” ishte i lumtur për suksesin me Laçin. Trajneri tropojan foli dhe për ato momente ku skuadra nuk u…

Gega: Skuadra ka pësuar lodhje, rëndësi ka që fituam

Partizani mori kreun e renditjes pas fitores së arritur ndaj Kastriotit, ku vuajti jo pak për këtë. Pas ndeshjes, trajneri i të kuqve Skënder Gega, ka folur për emisionin “Gol pas goli”. Tekniku u shpreh i kënaqur me fitoren e marrë, por e…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online