Asani: Ja ku më ka përmirësuar Gega, këto 4 ndeshje japim maksimumin

1

Jasir Asani është golashënuesi numër një i skuadrës së Partizanit për këtë sezon. Në një intervistë për “RTSH SPORT”, sulmuesi i kryeqytetasve flet mbi arsyet që çuan në këtë Partizan kryesues dhe ndan një aspekt të lojës së tij që është përmirësuar shumë me ardhjen e trajnerit Gega

“Kemi bërë një kampionat shumë të mirë. Merita është e të gjithëve jo vetëm e imja. Të gjithë kemi bërë maksimumin që të jemi në vend të parë”

“Jemi përmirësuar të gjithë jo vetëm unë. Në ndeshjet trajneri na jep detyra të vështira, por duke thënë maksimumin kemi arritur t’ia dalim të fitojmë shumë herë. Kthimin në mbrojtje e kam pasur shumë problem, por ardhja e trajnerit Gega  më ka ndihmuar shumë”

“Kemi edhe shtatë ndeshje. Duhet t’i marrim ngadalë ngadalë një nga një, pasi akoma nuk kemi mbaruar. Sipas meje duhet të japim maksimumin dhe këto katër ndeshje”, përfundoi Asani.

You might also like
1 Comment
  1. KLOSS says

    partizmomi–ekip bythe–qe bie ere –perccc–me kete ekip ne champions league do ta hani sallamin poshte bythe ne cdo drejtim.te gjithe do tju shkerdhejne…kot ju genjen mendja se do te beni qofte edhe nje mrekulli te rastesishme-.–partizmomi bie ere e prishur bythe alla-brace-.me te ne krye vetem sallam te papjekur do te hani gjithnje

Leave A Reply

Your email address will not be published.