Zyrtare | Egnatia prezanton trajnerin e ri, nis menjëherë punën

Egnatia ka zyrtarizuar sot trajnerin e ri. Kreu i pankinës do të jetë Ndriçim Kashami. Tekniku…

Revolucion tek Egnatia, zbulohen ndryshimet

Egnatia e këtij sezoni do të pësojë ndryshime dhe kjo është diçka normale, kur edhe drejtuesit…

Egnatia fillon rinovimet, firmos kapiteni

Klubi i Egnatias ka zyrtarizuar rinovimin me qendërmbrojtësin Jurgen Vogli. Futbollisti 26-vjeçar do të mbetet pjesë…

Egnatia vendos, një kavajas sërish trajner

Egnatia ka vendosur në lidhje me trajnerin e ri, teksa pas largimit të Ilir Duros një…

Eksod tek Egnatia, trajneri Duro mesazh bashkisë

Egnatia po shpërbëhet gradualisht dhe trajneri Ilir Duro ka lëshuar alarmin.  Largimet nga rrogozhinasit janë të…

Egnatia sfidë politikës, Hazbiu: Nuk presim më gjatë!

Egnatia ka marrë pushimet që nga mbyllja e kampionatit. Sinjalet për riorganizimin e skuadrës kanë munguar,…

Kosova “toka e dëshiruar”, dy opsione për lojtarin e Egnatias

Egnatia ende nuk ka nisur nga puna për sezonin e ri. Koha është e mjaftueshme për…

Duro: Nuk dua lojtarë që matin hapat në fushë, kemi një plan

Pushimeve po u vjen fundi. Muaji korrik, nga të gjitha ekipet në Kategorinë e Parë, është…

Egnatia në ajër? Hazbiu: E kemi bazën e ekipit dhe financat

Egnatia po kalon një moment qetësie. Zyrtarisht nga kjo skuadër janë larguar vetëm dy mesfushorë, 20-vjeçarët Helgo…

Golashënuesi i së Parës, Branica: Jam gati për Superioren!

Klejdis Branica u shpall golashënuesi më i mirë në Kategorinë e Parë dhe kështu bën për…

Largimi i Sinellës, pasuesi Duro: Ju tregoj planin e Egnatias

Në mesditë u bë zyrtar largimi i Bledar Sinellës nga pankina e Egnatias, ku sipas tij,…

Sinella nuk duron më, Egnatia mbetet pa trajner

Situata e rënduar financiare që po kalon klubi i Egnatias së Rrogozhinës, sot ka dhënë sinjalin…

Bojkot tek Egnatia, Dimo: Vetëm na mashtrojnë, s’jemi paguar!

Futbollistët e Egnatias kanë ditë që nuk dalin në stërvitje. Arsyeja lidhet me pagat dhe gjithë…

Egnatia me mungesa në Ballsh, Sinella: Nuk kemi çfarë humbim!

Egnatia luan në transfertë me Bylisin, një ndeshje që në letër duket e humbur për skuadrën…

Teatri në Besa-Egnatia, deklarata aktorësh në Komisionin e Etikës

Takimi mes Besës dhe Egnatias, i mbyllur me fitoren e vendasve 3-2 me përmbysje, u përfol…

Egnatia u gëzohet të rinjve, Sinella: Brez i shkëlqyer, do ta shihni sezonin tjetër!

Skuadra e Egnatias tashmë ka dalë jashtë objektivave të saj për sezonin në vazhdim dhe në…

Sinella beson tek Egnatia: Në Shijak të tregojmë vlerat tona!

Skuadra e Egnatias e arriti synimin e parë në këtë sezon, pasi u rendit në vendin…

Sinella: Fitore e merituar, karakteri ynë triumfoi mbi lojën e ashpër

Nisur nga situata te Egnatia pas dy humbjeve resht në kampionat, mendohej se dje në Cërrik…

Egnatia zgjidh “qesen”, Hazbiu: Ta harrojmë Besën, u bë ajo që nuk duhej!

Nëse do të fitonte me Besën në ndeshjen e javës së 16-të, Egnatia do ishte më…

Sërish probleme pagash në Kategorinë e Parë, lojtarët bojkotojnë stërvitjen

Fundjava që sapo mbyllëm nuk ka qenë më e mira e mundshme për skuadrën e Egnatias.…

Rikthehet Kupa e Shqipërisë, malore për Kukësin e Laçin

Mesjava rezervon ndeshjet e dyta të turit të tretë të Kupës së Shqipërisë. Favorite mbeten skuadrat…

Egnatia befasohet në shtëpi, e ndëshkon Oriku

Egnatia nuk ia ka dalë të ruajë ecurinë e mirë dhe është befasuar në shtëpi nga…

Sfidon trajneri i Egnatias, Sinella: Dënimi i fushës nuk na largon me tifozët

Komisioni i Disiplinës në FSHF e ka dënuar me katër ndeshje fushën e Egnatias, çka do…

Egnatia gati për kampionatin, Sinella i kënaqur nga afrimet

Të shtunën në mesditë skuadra e Egnatias ka luajtur miqësoren e fundit për muajin janar. Ajo…

Kastriot “cinik” ndaj Egnatias, Tërbuni e Iliria bëjnë paqe

Kastrioti ka fituar me rezultatin minimal 1-0 kundër Egnatias. Krutanët u treguan cinikë dhe iu falën…

Besa “blindon” mbrojtjen, Egnatia merr një sulmues

Besa do Superioren dhe për këtë drejtuesit klubit kanë bërë disa lëvizje në merkato, madje duke…

Egnatia fton Albpetrolin në miqësore, Sinella në vëzhgimin e parë të skuadrës

Sot në orën 11:00, Egnatia do të luajë miqësoren e parë në drejtimin e trajnerit të…

U larguan nga Apolonia, Egnatia i merr menjëherë

Egnatia e Rrogozhinës hyn në grupin e skuadrave të Kategorisë së Parë në Grupin B, të…

Spikati me Egnatian, dy oferta për Karakaçin

Egnatia e nisi vitin me një ndryshim në pankinë, teksa vendin e Ilir Duros e zuri…

Kryegolashënuesi Branica: Më duan në Superiore, rikthimi në sulm “sekreti” im!

Në 14 javët e para të Kategorisë së Parë, peqinasi Klejdis Branica që luan me Egnatian…

37 vjeçari i Egnatias sfidon rivalët, Dimo: Jemi ne për Superiore!

Në fazën e parë të Kategorisë së Parë, skuadra e Egnatias në Grupin B ka qenë…

Krizë totale financiare dhe llucë, ç’ndodh në të Parën!

Te Burreli kanë bojkotuar, tek Egnatia po ashtu. Ndodhi edhe te Tomori këtë javë. Te Vllaznia…

Bojkoti tek Egnatia, lojtarët ndryshojnë mendje

Kur probleme ka në Kategorinë Superior, mund të thuhet se janë të paevitueshme në Kategoritë inferiore.…

Ekskluzive: Duan pagën e tetorit, futbollistët bojkotojnë stërvitjen

Jo vetëm te Burreli bojkotojnë për pagat. Tashmë është radha e lojtarëve të Egnatias për ta…

Egnatia rrëmben fitoren në Fier, e nderon kapiteni… i Apolonisë

Egnatia ka marrë një fitore me shumë vlerë sot në transfertën e Fierit, ku ka mundur…

Ndryshime në pankinën e Egnatias, ikën Gjoni

Bashkëpunimi midis ekipit të Egnatias dhe trajnerit Vladimir Gjoni ka përfunduar ditë e sotme. Me anë…

Minifutboll | Prestige siguron kualifikimin, Egnatia pret nesër biletën me një fitore

Minifutbolli është praktikuar për vite më radhë në çdo shtet të planetit, por lëvizja për standardizimin…

Bindin Egnatia dhe Besa, Vllaznia ngec ndaj Shënkollit

Ekipet e Kategorisë së Parë kanë zhvilluar sot disa miqësore përgatitore para fillimit të kampionatit të…

Vllaznia ngec në derbi, paqe mes Elbasanit dhe Lushnjës

Vllaznia sezonin e ardhshëm do të luaj në Kategorinë e Parë dhe përgatitjet i ka nisur…

Zyrtare/ Vijon merkato tek Egnatia, prezantohen dy afrimet e radhës  

Egnatia ka zyrtarizuar afrimet e Abaz Karakaçit dhe Klejdi Branicës. Mesfushori shkodran dhe sulmuesi peqinas janë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online