Zyrtare | Egnatia prezanton trajnerin e ri, nis menjëherë punën

0

Egnatia ka zyrtarizuar sot trajnerin e ri. Kreu i pankinës do të jetë Ndriçim Kashami. Tekniku kavajas ka nënshkruar sot kontratën me ekipin e Egnatias dhe do të nisë punën që nesër, ku do të drejtojë seancën e parë stërvitore. Klubi i Egnatias e zyrtarizoi trajnerin e ri me anë të një postimi në Instagram.

Zyrtare/ Kashami trajneri i ri i Egnatias.

Ndriçim Kashami merr drejtimin e ekipit, për edicionin e ri tekniku Kavajas ka firmosur sot zyrtarisht kontratën e në praninë e presidentit Haxhi Memolla. Kashami zbret nesër në fushë për të zhvilluar seancën e parë stërvitore, së bashku me zv trajnerin Eduart Thartori. Drejtori i ri Sportiv për ketë edicion do jetë, Klevis Murati ish futbollist i Egnatias disa sezone më parë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.