Goditja e radhës, Barcelona zyrtarizon mbrojtësin dominikan

Barcelona ka zyrtarizuar blerjen e mbrojtësit Hektor Zhunior Firpo. Lojtari vjen nga Real Betis dhe për…

40 milionë euro për Barçën, braziliani prezantohet në Rusi

Kampionët e Rusisë shpenzojnë shumën rekord

“Bartomeu po na falimenton”, ish-presidenti i Barçës jep alarmin

Ish-presidenti i njohur i Barcelonës, Joan Laporta, ka ngritur akuza ndaj pasuesit të tij Zhosef Bartomeu…

60 milionë euro në lojë, Barcelona ka një plan për dy brazilianët

Ardhja e Antuan Grizman te Barcelona ka krijuar një ngjeshje në repartin e sulmit. Lojtarë si…

VIDEO | Panik për Mesin në Ibiza, sulmohet gjatë koncertit

Lionel Mesi dhe partnerja e tij Antonela kanë përjetuar disa momente ankthi gjatë një koncerti në…

Në 2012-ën e quajti bir k****, tani është shok skuadre me Mesin

Junior Firpo është një nga lojtarët që po kërkohet me ngulm nga Barcelona. Mbrojtësi i talentuar…

VIDEO | Debutim pa zhurmë për Grizman, Çelsi mund katalanasit

Barcelona dhe Çelsi kanë kanë zhvilluar në Japoni një miqësore në kuadër të turneut “Rakuten Cup”.…

Akademia në krizë, Barça emëron drejtor ish-sulmuesin e njohur

Barcelona vazhdon të ruajë traditën, duke i besuar poste drejtuese të rëndësishme ish-futbollistëve që kanë lënë…

Grizman: Atletiko gjithmonë në zemrën time, s’doja të largohesha kështu

Antuan Grizman ka dhënë një intervistë për mediet spanjolle “MARCA”, ku ka folur mbi ditët e…

Alaba drejt Barçës? Në Gjermani i japin fund thashethemeve

Në Spanjë po flasin për ditësh për një interesim të Barcelonës për mbrojtësin e Bajernit David…

Alaba në merkato, në Spanjë e duan me çdo kusht

Mbrojtësi austriak mund të largohet nga bavarezët

Dy yje dhe 40 milionë euro, Barça çmenduri për Nejmar

Interesi i Barcelonës për Nejmar është i qartë, por PSG nuk ka ndërmend të bëjë ulje…

Takim 3 orë midis Leonardos e Nejmar, zbulohet çmimi i brazilianit

Nejmar Zhunior u rikthye ditën e sotme në Paris. Futbollisti brazilian mori pjesë në të parën…

Mosha tremb Barcelonën, mbyllen bisedimet me brazilianin

Pozicioni i mbrojtësit të majtë është kthyer në një problematikë te Barcelona. Zhordi Alba është ndër…

Leonardo zbulon gjithçka: Nejmar e ka një çmim, presim oferta

Parisi po fillon të “vlojë”. Shkak për këtë është një ndër yjet më të mëdhenj të…

Barcelona nuk zë mend, presioni i Atletikos nuk jep efekt

Atletik Madrid zbuloi pak ditë më parë detajet e bisedimeve që po zhvillohen për kartonin e…

Nepotizëm i pastër, agjenti i De Jong i siguron të birit kontratë me Barcelonën

Transferimi i Frenki De Jong i kushtoi Barcelonës plot 75 milionë euro. Megjithatë, përveç shumës së…

Luftë e hapur, Atletiko bën për ujë të ftohtë Barçën dhe Grizmanin!

Atletiko Madrid nuk e ka pritur aspak mirë deklaratën e presidentit të Barcelonës, Zhozep Maria Bartomeu,…

VIDEO | E pamundura ndodhi, e majta e Mesit është katastrofë

E kemi parë me qindra herë momentin kur Lionel Mesi i vetëm përballë portierëve nuk tregon…

Gjigandët e Europës me sytë nga lindja, synohet “Mesi japonez”

Një sërë klubesh evropiane janë vënë në ndjekje të talentit japonez Takefusa Kubo. 18-vjeçari aktivizohet me…

Dështim kolosal, Barçës i ngel në derë mesfushori problematik

Te Barcelona po mendojnë të bëjnë disa spastrime për t’i hapur rrugë afrimeve të reja. Lojtari…

“Tani na kënaqin vetëm golat e Mesit, Grizmanin nuk e fal”

Ish-presidenti i Barcelonës, Zhoan Laporta, është rikthyer të flasë për klubin që ai drejtoi në periudhën…

Barcelona ndryshon uniformën, dizajni i ri habit tifozët

Klubi i Barcelonës ka zbuluar uniformat e reja për sezonin e ri futbollistik. Kësaj radhe kompania…

Konkurrencë për Albën dhe Suarez, Barcelona bën gati dy blerje

Zhordi Alba dhe Luis Suarez janë dy ndër lojtarët më të rëndësishëm të Barcelonës. Gjatë sezonit…

Bartomeu: S’kemi dështuar! Sezon i mirë, tani mendojmë për merkaton

Barcelona e mbylli këtë sezon vetëm me trofeun e La Ligas. Në fjalët para medieve pak…

VIDEO | Barcelona zhgënjen sërish, Valencia rikthehet te trofetë pas 11 vitesh

Valencia rikthehet të fitojë një trofe pas 11 vitesh. Skuadra e Marselinjo Garsia Toral mundi në…

20 milionë euro për një lojtar stoli, Barça fërkon duart

Barcelona është e gjitha e fokusuar me negociatat me Antuan Grizman, i cili së fundmi zbuloi…

ZYRTARE | Merr fund gjithçka, Atletiko dhe Grizman ndahen pas pesë vitesh

Antuan Grizman dhe Atletiko Madrid nuk do të vijojnë bashkëpunimin për sezonin e ardhshëm. Lajmet e…

VIDEO | Barcelona s’ka mëshirë për Getafen, Zhironën e shpëton vetëm një mrekulli

Janë luajtur sot ndeshjet e javës së parafundit të kampionatit spanjoll. Kryesuesit e Barcelonës morën tri…

Valverde drejt shkarkimit, kandidati favorit një holandez

Eliminimi i turpshëm ndaj Liverpulit nuk duket se do të kalojë pa pasoja për trajnerin Ernesto…

VIDEO | Po sikur të luhej pa tifozë? Përgjigja e Klop është fantastike

Jyrgen Klop doli të fliste para gazetarëve në përfundim të ndeshjes kundër Barcelonës. Njëri prej gazetarëve…

Klop: Çfarë zemre treguan këta lojtarë, krijuam diçka të veçantë

Jyrgen Klop ishte arkitekti i një tjetër mrekullie që do të mbahet mend gjatë. Skuadra e…

Vetëflijim dhe tragjedi, shtypi spanjoll “kryqëzon” Barcelonën

Shtypi spanjoll e ka cilësuar se një tragjedi dhe vetëflijim atë çfarëi i ndodhi Barcelonës mbrëmjen…

Mesin e thërrasin të votojë, në… Itali!

Lionel Mesi është një burim krenarie për miliona argjentinas në mbarë botën. Megjithatë, me “pleshtin” mund…

Valverde: Asgjë s’ka mbaruar, nuk e harrojmë çfarë na bëri Roma

Trajneri  i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka folur për mediet në përfundim të takimit të parë të…

Klop i dëshpëruar: S’mund të luajmë më mirë se kaq

Jyrgen Klop ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës së tij ndaj Barcelonës, por rezultati 3 – 0…

Makthi i dëmtimeve s’ka të ndalur, mbrojtësi i Barcelonës mbyll sezonin

Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umiti, ka kaluar një ndër sezonet më të vështira të karrierës së…

VIDEO | Goli i De Ligt dhe zëvendësimi i Sergi Robertos, “Camp Nou” kalon në ekstazë

Momenti i zëvendësimit të Sergi Robertos u shoqërua me një atmosferë të pazakontë në “Camp Nou”.…

VIDEO | Kutinjo shënjestron kritikët, festa e golit shpjegon gjithçka

Filipe Kutinjo shënoi një gol fantastik në përballjen e sotme ndaj Mançester Junajtid. Megjithatë, pak minuta…

VIDEO | Barça nuk është PSG, Junajtid kapitullon pa kushte

Barcelona rikthehet në gjysmëfinalet e Champions League pas katër vitesh. Katalanasit mundën në “Camp Nou” 3-0…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online