Vetëflijim dhe tragjedi, shtypi spanjoll “kryqëzon” Barcelonën

0

Shtypi spanjoll e ka cilësuar se një tragjedi dhe vetëflijim atë çfarëi i ndodhi Barcelonës mbrëmjen e sotme në “Camp Nou”.

Mediet me bazë në Madrid “AS” dhe “MARCA” mbajnë pak a shumë të njëjtin qëndrim, ndërsa katalanasit “SPORT” dhe “El Mundo Deportivo”, i kujtojnë të gjithëve se skuadra e tyre nuk nxori asnjë mësim nga eliminimi i vitit të fundit me Romën.


MARCA: VETËFLIJIM NË “ANFIELD”

AS: TRAGJEDI E BARÇËS NË “ANFIELD”

SPORT: ROMA NUK ISHTE NJË ËNDËRR, SHPËRBËRJE E BARÇËS NË “ANFIELD”

EL MUNDO DEPORTIVO: BARCELONA SHPËRBËHET SËRISH, MIRUPAFSHIM CHAMPIONS

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.