Marota: Të lumtur me punën e Kontes, ja si e qetësuam

Xhuzepe Marota vazhdon punën për t’i dhuruar Antonio Kontes përforcimet e kërkuara dhe të nevojshme. Administratori…

Konte gati për duelin me Juven: Ja çfarë pres nga Interi im

Interi do të luajë nesër në orën 13:30 përballë Juventusit për International Champions Cup. Një duel…

“Nuk e bën dot atë që i kërkoj”, mesazh i qartë i Kontes

Antonio Konte po i ndjek nga afër të gjithë lojtarët e Interit për të kuptuar më…

Konte flet troç: Dua Lukakun, klubi po vonohet! Ikardi dhe Naingolan “out”

Interi do të luajë nesër në orën 13:30 miqësoren e dytë me Antonio Konten në stol.…

Lukaku tepër i shtrenjtë, Marota në sulm për “bishën” e Serie A

Antonio Konte e ka bërë të qartë prej kohësh që sulmuesi ideal për të tek Interi…

Jo vetëm Lukaku: Konte gati planin B, synohet “gjiganti” spanjoll

Interi po bën të pamundurën për të veshur Romelu Lukakun zikaltër, por paratë mungojnë. Në fillim…

Konte jep urdhër: Nuk i dua, m’i hiqni qafe këta dy lojtarë!

Antonio Konte është një “gjeneral”. Trajneri i Interit insiston nga të gjithë lojtarët e tij që…

Një telefonatë bind Barelën, Interi rikthehet në garë

Ashtu si në fushën e blertë, edhe në merkato ndodhin surpriza nga më të ndryshmet. Interi…

Pesë fytyra të reja, Interi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm!

Interi i ka nisur bujshëm përgatitjet për sezonin e ardhshëm, me zikaltrit që kanë prezantuar prej…

Ideja e fundit e Kontes, kërkon “xholin” italian

Valentini Lazaro është dëshira e madhe e Antonio Kontes për linjën e djathtë, por kërkesat e…

“Interi im pa limite, Zhang më befasoi! Tifozët të acaruar? Më mirë kështu”

Të gjithë tifozët e Interit po presin konferencën e parë për shtyp të Antonio Kontes, por…

Shkriniar ofendon Spaletin me komplimentin për Konten

Milan Shkriniar, mbrojtësi sllovak i Interit, edhe pse është u grumbulluar me kombëtaren nuk e harron…

“Me Konten fitojmë trofe, sa vuajtje për t’u kualifikuar në Champions!”

Ardhja e Antonio Kontes ka rritur entuziazmin e tifozëve dhe lojtarëve të Interit. Trajneri leçez njihet…

“Largojeni këtë lojtar, nuk e dua!” Zbulohet kushti kryesor i Kontes

Mauro Ikardi ka një dëshirë për të ardhmen. Zërat e merkatos e lidhin me një largim…

Përfitimet e Antonio Kontes, italiani “bosi” i pestë në botë

Antonio Konte është trajneri më i pasur i Serie A. Presidenti Stiven Zhang pretendon të krijojë…

Përgatitet dhurata e parë për Konten, Interi gati të befasojë

Drejtuesit e Interit po tentojnë t’i bëjnë dhuratën e mirëseardhjes Antonio Kontes. I preferuari mbetet Federiko…

Rrëfehet Konte: Zgjodha Interin për një arsye, kam recetën e suksesit!

Antonio Konte është gati të nisë aventurën me ekipin e Interit. Plot adrenalinë si gjithmonë, trajneri…

“Autogoli” i Interit, 61 milionë euro harxhime për… trajnerët!

Shkarkimi i Luçiano Spaletit dhe vënia në krye të ekipit e Antonio Kontes ishte një lëvizje…

Zhang: Konte një ndër më të mirët, Interin e rikthejmë në majën e Botës!

Interi bëri një lëvizje të madhe mëngjesin e sotëm, teksa zyrtarizoi si trajner të ri Antonio…

Konte më i paguari në Serie A, paga e trajnerit është monstruoze!

Çështja kryesore e ditës së sotme është padyshim Antonio Konte, i cili në mëngjes u zyrtarizua…

Konte: Pres me padurim nisjen e sfidave, ju tregoj pse zgjodha Interin!

Antonio Konte u zyrtarizua si trajner i Interit mëngjesin e sotëm dhe së fundmi trajneri ka…

U zyrtarizua si trajner i Interit, tifozët e Juves peticion kundër Kontes!

Zyrtarizimi i Antonio Kontes si trajneri i ri i Interit, padyshim i ka nervozuar jo pak…

Trajneri i ri firmos këtë javë, krah presidentit në finalen e Championsit

Pas fitores dramatike të një nate më parë ndaj Empolit, tashmë Interi e ka siguruar pjesëmarrjen…

I kërkon klubit largimin, dëshira e madhe e Kontes shumë afër Interit

Zyrtarizimi i Antonio Kontes si trajner i Interit, pritet të vijë në ditët në vijim, ndërsa…

Zbulohen dëshirat e Kontes, dy emra në krye të listës

Merkato e Interit do të lirohet pas firmës me Antonio Konten. Trajneri leçez do të zëvendësojë…

Mbrojtje e hekurt dhe presing, njihuni me Interin e ri të Kontes

Ka mbetur vetëm zyrtarizimi, por Antonio Konte do të jetë trajneri i ri i Interit. Leçezi…

Konte një hap larg rikthimit në Serie A, paga është monstruoze!

Antonio Konte duket se është gjithnjë e më pranë rikthimit në Serie A. Sipas zërave në…

Anjeli kundër rikthimit? Aspak problem, Konten e dëshiron një tjetër president

Antonio Konte nuk do të rikthehet te Juventusi, por kjo nuk do të thotë që nuk…

Tronditet Juventusi: Prapaskenat me Alegrin, pasuesi dhe “armiku”

Prej kohësh po flitet për një takim midis presidentit Anjeli dhe trajnerit Alegri. Tema e diskutimeve…

Konte tregohet i sinqertë: Jam i dashuruar pas Romës, por…

Antonio Konte është një ndër trajnerët më të kërkuar të momentit, me italianin që është përfolur…

Konte mes dy zjarresh, dy gjigantët e Serie A në garë për trajnerin!

Antonio Konte ka hapur një duel mes Interit dhe Romës. Të dy klubet e duan strategun…

Toti bekon Konten, por: Kemi Ranierin, trajneri nuk varet nga Champions-i

Dihet tashmë se Roma është në kërkim të një trajneri për sezonin e ardhshëm, më Klaudio…

Oferta e fundit e tundon, Konte pranë rikthimit në Serie A?

Antonio Konte është gati të rikthehet në stol. Trajneri italian qëndron pushim prej një viti pas…

Stoli i Interit, kushti i çmendur dhe Murinjo jashtë gare

Nëse Interi do të pranonte këtë kusht, ai do të parakalonte Alegrin

E ardhmja e Kontes, “bookmarkers” e rikthejnë në Serie A

Antonio Konte është shumë afër rikthimit në kampionatin italian

Nis beteja ligjore: Konte kërkon dëmshpërblim, Çelsi përgjigjet me… Diego Kostën!

Antonio Konte dhe Çelsi janë gati për të nisur betejën mes tyre. Përplasjet mes palëve do…

Çelsi e Konte nuk pajtohen, çështja i drejtohet Gjykatës së Lartë

Çelsi shkarkoi Antonio Konten në fund të sezonit të shkuar, pas rezultateve zhgënjyese të trajnerit italian,…

Jo vetëm Guardiola dhe Zidan, ideja e fundit tundon Juventusin

Objektivi i madh i Juventusit për këtë sezon është fitimi i Champions Ligës. Bardhezinjtë nga Torino…

Alegri gjithnjë e më larg Juventusit, po mendohet rikthimi i bujshëm!

Juventusi nuk është shumë i kënaqur me punën që po bën Maks Alegri. Humbja 2-0 në…

Marota: Kurrë s’kam shkarkuar një trajner, ju tregoj problemin kryesor të Interit!

Xhuzepe Marota është rikthyer të flasë për pozitat e trajnerit Spaleti. Humbja e fundit përballë Bolonjës…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online